Першість Полтавщини - 24-06-2010, 10:06 - sasa 114

Десятий тур: чи зміняться лідери?

Десятий тур: чи зміняться лідери?

У найближчі суботу і неділю на футбольних полях Полтавщини відбудуться матчі 10 туру чемпіонату області серед команд першої ліги, в якій боротьбу за медалі ведуть 14 кращих команд. Якими ж будуть прогнози на десятий тур?

Після дев’яти турів змагань вже визначилися лідери, середняки і аутсайдери. Боротьбу за нагороди першості поведуть 5-6 команд, серед яких явними фаворитами є чинний чемпіон – «Велика Багачка», сильний і збалансований «Гірник» з Кременчука і дебютант ліги «Нове життя» зі своїми відомими майстрами шкіряного м’яча. У боротьбу за «бронзу», за певних обставин, можуть втрутитися гребінківчани, лубенці, гадяцька і градизька команди.

Беззаперечно центральним поєдинком 10 туру буде цікаве протистояння в Лубнах, де суто муніципальна команда тренера Анатолія Гришановича, який завжди ставить перед собою високі задачі, прийматиме «Нове життя» з Андріївки. Гадаю, що гостям, які за складом сильніші, важко буде взяти необхідні очки у цьому непередбачуваному двобої. Не простим буде і поєдинок у Кобеляках, де місцевий «Колос» прийматиме гадяцький «Псел» відомого тренера Василя Ванди. Адже не слабкій кобеляцькій команді вже годі програвати і бути з таким складом гравців третіми знизу. Не легко буде і «Локомотиву» грати в гостях з юними резервістами полтавської «Ворскли». Все може вирішити один єдиний гол. Цікаво спостерігати і за зустріччю земляків – у Дмитрівці «Колос» приймає «Гірник».

В інших матчах 10 туру зустрічаються:
«Миргород» – «Велика Багачка»
«Молодь-Педуніверситет» (Полтава) – «Пирятин»
«Темп» (Градизьк) – «Колос» (Зіньків)

Юрій КЛИМЧЕНКО

Погода