\”Динамо\” (Полтава) – \”ЗТР\” (Запоріжжя) – 23:26

Гандбол. Чемпіонат України. Суперліга. Чоловіки
\”Динамо\” (Полтава\” – \”ЗТР\” (Запоріжжя) – 23:26
«Динамо»: Панченко, Крилов (1), Доленко (2), Оніщук, Бондал (2), Хауха
ЗТР: Комок, Педан (5), Кисіль (2), Бурка (4), Наталюк, Кривчиков (3),
Петричко (5), Ганчев.
7-метрові: Коваленко 8, 10 (-), Горський 17 (-), Хауха 20, 25, 28, 46, 48, 53 (-) – Педан 12, 16, 33.
Дискваліфікації: Румянцев 39, 57, Коваленко 44 – Кривчиков 25, Бурка 29, Наталюк 40, Кисіль 52.
Попередження: Оніщук 1, Румянцев 12, Доленко 15 – Наталюк 10, Педан 17.
З бойовим рахунком 23:26 діючий чемпіон виборов перемогу в полтавських динамівців. Останнім вигравали після першої половини, але не втримали перевагу ані за допомогою влучних кидків Юрія Хаухи, ані завдяки 7-метровим.

На матч із чемпіоном гравці «Динамо-Полтава» налаштувалися по-бойовому. Останнім часом команді Портного відверто не таланить, тож можна було сподіватися на успіх вдома. І розпочали обидві команди «на ура». Динамівці запоріжців далеко не відпускали, тримаючись на дистанції в одне-два очки: на 15 хвилині рахунок був 7:9 на користь гостей. Причому, три м’ячі закинув Юрій Хауха – новий лідер динамівців.

Завдяки йому ж уже до 20 хвилини відрив випарувався: 10:10. ЗТР спробувало відірватися, та знову Юрій, цього разу з 7-метрового відновив рівновагу. А його останній у першій половині гри 7-метровий кидок приніс полтавцям перевагу 14:13 перед другим таймом.

Щоправда, там запоріжці надолужили згаяне – 14:17 (два влучних кидки Педана). Чомусь «Динамо» після перерви знітилося, втративши атакувальний запал. Ані два вилучення у гостей протягом другої половини гри, ані три семиметрових кидки не врятували «Динамо». Надія з’явилася на 25 хвилині, коли за численної переваги «Динамо» Румянцев зробив рахунок 23:24 і ЗТР взяв тайм-аут. Та після нього гості закинули три м’ячі, котрі так і лишилися без відповіді. Матч завершився символічно: Хауха кинув здалеку, а Комок зробив класний сейв. Тож важка перемога чемпіона, а Полтаві не вистачило талану та трохи майстерності.