- 29-06-2014, 11:06 - sasa 204

Динамо поступається в серії пенальті

«Зеніт» (Калайдинці) – ФК «Хорол» 4:0 (3:0). Перший матч: 3:1.
Кубок області. Попередній етап. Повторний матч. Лубни. Стадіон «Центральний». 29 червня. 168 глядачів. + 26С.
Судді: С. Ляшенко, В. Якименко, Б. Надутік (усі – Миргород). Делегат-інспектор: В. Олексенко (Миргород).
«Зеніт»: Четверіков (Олексюк, 67), Латенко, Бортнік, Пархоменко, Гайдук (Ігнатенко, 46), Кірпіченко, Даценко, Рева (Голубенко, 53), Яцько ((Гриценко, 66), Ященко (Бабенко, 46), Нечипоренко (Михайленко, 13 (Бабенко, 58)). Тренери: С. Бортнік, Л. Голубенко.
«Хорол»: В. Волошин, Пономаренко, Беспалов, Плема (Тихоненко, 72), О. Волошин, Глущенко, Кузуб, Гринь, Міхно, Капустян. Тренер: М. Мальченко.
Голи: Кірпіченко (21, з пенальті, 78), Яцько (40), Ященко (45).

На День молоді в різних куточках Полтавщини відбулися поєдинки розіграшу Кубка області.

В Лубнах «Зеніт» без гравців основного складу Валентина Шевченка, Андрія Голубенка і Юрія Кривошеї приймав хорольську команду. І вже на початку матчу травму коліна отримав нападник зенітівців Дмитро Нечипоренко. Класом вищі господарі поля могли не раз «розпечатати» ворота гостей, але бракувало точності в ударах у Сергія Гайдука, Олександра Михайленка, Дмитра Нечипоренка, Сергія Ященка. Рахунок було відкрито на 21 хвилині з пенальті кращим гравцем цієї зустрічі Романом Кірпіченком.

Ще у першому таймі збільшили рахунок Володимир Яцько і Сергій Ященко. Після перерви і численних замін у господарів гра дещо вирівнялася і стала спокійнішою. Лише під завісу матчу після чудової подачі юного Олександра Гриценка зенітівці роблять рахунок розгромним – 4:0. Наступної неділі 6 липня на «Зеніт» чекає не простий кубковий вояж до Кобеляк, де грати проти місцевого «Колоса», який за сумою двох матчів здолав миргородців.

Результати інших матчів першого раунду змагань:

«Чайка» (Дейкалівка) – «Маяк» (Котельва) 2:0 (основний час: 1:0). Перший матч: 0:1.

ФК «Миргород» – «Колос» (Кобеляки) 2:3. Перший матч: 1:3

«Динамо» (Решетилівка) – «Харчовик» (Червонозаводське) 1:1 (по пенальті – 2:4). Перший матч: 1:1

«Локомотив» (Гребінка) – «Світанок» (Заріг) 5:1. Перший матч: 1:9.

Крім того, у неділю відбулися два раніше не зіграних перші матчі:

ФК СГМ «Рокита» – «Стандарт» (Нові Санжари) 3:2

«Дукат» (Селещина) – «Псел» (Гадяч) 1:1.

«НДІ сої» (Глобине) – «Фортуна» (Кейбалівка) 1:1 (по пенальті – 2:4)

За тиждень ці команди проведуть матчі-відповіді.

Отже, в другому раунді, матчі якого заплановані на 6 липня, зустрічаються:

Колос (Кобеляки) – Зеніт (Калайдинці)

Переможець пари «Дукат» (Селещина) – «Псел» (Гадяч) – «Світанок» (Заріг)

Переможець пари Прогрейн (Глобине) – Фортуна (Кейбалівка) – «Харчовик» (Червонозаводське)

Нагадуємо, що на цьому і на всіх інших етапах Кубка Полтавщини переможець визначається в одному матчі.