«Динамо» (Київ)-«Ворскла»(Полтава) 2:0 (1:0)
25.07.2012. Середа, 17:00, НТБ \”Динамо\”, Чапаївка, 200 глядачів, +29С
«Динамо»: Ткаченко, Нестеренко, Болденков (Процишин, 90+4), Ковтун-к, Шевчук, Чумак, Карп (Харатін, 46; Полегенько, 75), Вацеба, Кузик, Тищенко (Погранічний, 85), Яремчук (Раджабов, 46).
«Ворскла»: Сидоренко, Жениленко (Хоменко, 56), Томенко-к, Кравченко (Рудик, 80), Ічанський (Яременко, 60), Панов, Кругляк, Павлик, Євтушенко (Коба, 68), Костенко (Олійник, 77), Борсук.
Голи: Томенко (17), Полегенько (76).
Попереджені: Ковтун (90+4) – Павлик (20), Томенко (32), Ічанський (45+1), Рудик (85).
Вилучення: Вацеба (44).

Повний проткол матчу

Команда «Ворскла» U-19 провела свій перший матч у групі «А» новоствореної ліги. Ще напередодні старту цього турніру головний тренер полтавців Олександр Омельчук відзначив, що команда створюється фактично з нуля і спочатку молодим ворсклянам буде дуже важко.

Перший матч це підтвердив. У Чапаївці Київської області наші хлопці поступилися ровесникам з київського «Динамо», яких тренує відомий у минулому футболіст, який не одноразово визнавався кращим гравцем чемпіонату України – Валентин Белькевич. Перший гол кияни забили уже на 17-й хвилині – у свої ворота поцілив капітан полтавців Томенко. Не зважаючи на те, що під завісу першого тайму молоді ворскляни отримали чисельну перевагу (у «Динамо» був вилучений Вацеба), навіть до нічиєї їм поєдинок звести не вдалося. У другому таймі Полегенько, який тільки-но вийшов на заміну, встановив остаточний рахунок – 2:0.

Набрати свої перші очки «Ворскла» U-19 може уже через тиждень, 1 серпня, коли вдома прийме ровесників з київського «Арсеналу».