Новини - 17-10-2015, 07:10 - sasa 164

Дмитро Канівець у Парижі програв в 1/8 фіналу світової серії \”Великого Шолому\” з дзюдо

Сьогодні, 17 жовтня у Парижі (Франція) стартував 3-й цьогорічний етап світової серії \”Великий Шолом\” із дзюдо (загальний призовий фонд – 154 тисячі доларів), на якому у складі збірної України виступив полтавець Дмитро Канівець.

Наш земляк змагався у ваговій категорії до 73 кг (46 учасників) і був вільним у першому турі (за жеребом). У другому турі (1/16 фіналу) Канівець переміг Георгіоса Азоідіса (Греція) – за 3 хвилини 11 секунд (\”іпон\”), у третьому турі (1/8 фіналу) полтавець програв Року Дракшичу (Словенія), який уже не вперше перемагає Канівця у світових турнірах – за 3 хвилини 36 секунд (\”іпон\”).

Перед Парижем відбулися ще два етапи \”Великого Шолому\” з дзюдо – у Баку (Азербайджан) у травні, у Тюмені (Росія) – у липні. 4-й етап \”Великого Шолому\” відбудеться в Абу-Дабі (ОАЕ) – 31 жовтня – 1 листопада. А фінальний, п\’ятий етап відбудеться в Токіо (Японія) – 5-6 грудня. Це буде останній всесвітній турнір із дзюдо у 2015 році під юрисдикцією IJF (Міжнародної федерації дзюдо).