Останні новини - 17-05-2011, 02:05 - sasa 31

До каталогу Євро-2012 потрапив лише один готель Полтавщини

До каталогу Євро-2012 потрапив лише один готель Полтавщини

У 2012 році матчі міжнародного футбольного турніру проходитимуть у чотирьох польських містах Варшаві, Гданську, Познані і Вроцлаві. В Україні до четвірки «достойних» потрапили Львів, Київ, Харків та Донецьк. Та якщо в нашій державі за підготовку країни до Євро-2012 відповідає кілька організацій, то в Польші лише одна — спілка \»PL2012\».

Слід зазначити, що і Україні, і Польші ще є над чим працювати, адже кожне місто, яке приймає в себе матчі Євро-2012, зобов’язане підготувати для так званої «сім’ї УЄФА» певну кількість готельних номерів відповідного рівня. Втім, приймати команди та багаточисельних гостей доведеться й іншим містам обох держав-господарів, зокрема нашому обласному центру, як місту-партнеру Харкова.

Тож рівень послуг, які надають заклади розміщення та ресторанного господарства області, має неабияке значення. На скільки ж готові готелі Полтави надавати якісні послуги? Первинний відбір закладів розміщення, які планується залучити до обслуговування Євро-2012, супроводжувався візитами до них різноманітних комісій європейської футбольної федерації, одну з яких очолили генеральний секретар УЄФА Девід Тейлор та директор УЄФА по Євро Мартін Кален. В результаті від нашого обласного центру до каталогу Євро-2012 поки що увійшли лише два об\’єкти: стадіон «Ворскла» та готель «Палаццо». Втім, деякий запас часу у полтавських закладів розміщення ще є, тож хочеться сподіватися, що перелік готелів, які рекомендуватимуть гостям із близького і далекого зарубіжжя значно розшириться.

Який же фактор є визначальним, аби переконати будь-якого приїзджого, що в даному закладі йому нададуть безпечні послуги на рівні, який дійсно відповідатиме задекларованому? Перш за все, це наявність документального підтвердження, тобто відповідного сертифікату, який засвідчує, що він дійсно відповідає усім вимогам національних стандартів, а саме ДСТУ 4268:2003 «Послуги туристичні. Засоби розміщування. Загальні вимоги», ДСТУ 4269:2003 «Послуги туристичні. Класифікація готелів» та Правилам користування готелями та аналогічними засобами розміщення і надання готельних послуг, зареєстрованим в Міністерстві Юстиції України за №413/9012. В усьому світі існує практика видачі відповідного сертифікату чи іншого документа, який вказує на категорію готелю чи номера, повідомляє прес-служба \»Полтавастандартметрологія\».

Погода