Першість Полтавщини - 27-10-2010, 11:10 - sasa 40

До виборів тривладдя!

До виборів тривладдя!

У середу трьома матчами стартував 24 тур чемпіонату Полтавщини з футболу серед когорти найсильніших. Поєдинки у першій лізі пройшли без сенсаційних результатів. Про перебіг подій на осінніх полях стадіонів – наша коротка розповідь.

ФК «Лубни» — «Молодь-Педуніверситет» (Полтава) 4:1 (2:0).
Лубни. 27 жовтня. Стадіон «Центральний». 87 глядачів.
Судді: О. Кулик, Ю. Юрченко, М. Гайдук (усі – Лубни).
Голи: Порощай (7, 52), Макорін (28), Сухонос (73) – Петришин (72, з пенальті).
На 87 хв. пенальті не реалізував Четверіков (удар вище воріт).
ФК «Лубни»: Макаренко (Четверіков, 46), Козлов, Морозюк (Якуба, 53), Загоруйко (Головко, 50), Дубницький, Баранник, Литвин, Порощай (Сухонос, 53), Макорін, Величко, Ковтун. Тренер: А. Гришанович.
«Молодь-ПДПУ»: Бульбах (Сухно, 75), Захарченко, Філіпов, Чехов, Жмурко (Онацький), Петришин, Сергієнко, Хоменко, Нагорний, Крисанов, Лавриненко. Тренер: С. Ходирєв.
Юнаки: 0:1.

Поєдинок між лубенцями і молодими полтавцями мав відбутися на полі «Молоді», які не мають свого стадіону. Тому за згодою обох сторін матч пройшов в Лубнах. Дощова погода дещо зіпсувала футбольні баталії і більш сильніша команда господарів не продемонструвала всього того, на що вони сьогодні здатні. Наставник Анатолій Гришанович виставив проти явного аутсайдера бойовий склад (відсутній був лише його син Марк, який ще не залікував травму). Попри мокрого газону, яке нагадувало майже болотисту місцевість, не численні глядачі «Центрального» стали свідками п’ятьох забитих м’ячів, чотири з яких у ворота гостей. Відзначимо перший гол за ФК «Лубни» молодого Романа Макоріна, а також вдало пробитий пенальті полтавцем Владиславом Петришиним за порушення правил у штрафній лубенців. Господарі заслужено перемогли і вийшли вперше за пів року на шосте місце у турнірній таблиці, обійшовши градизький «Темп».

Щодо інших матчів, які відбулися 27 жовтня, то команда «Нове життя» з Андріївки у Карлівці без проблем переграла «Колос» з Дмитрівки – 4:0 на користь фаворита змагань. М’ячі забили Андрій Микійчук, Максим Лубенець, Олег Гориславець і Костянтин Рудь. Віднині (до найближчої неділі) у чемпіонаті області тривладдя – три команди-лідери мають однакову кількість очок. Мабуть, все вирішиться в день виборів, 31 жовтня, коли кременчуцький «Гірник» вдома прийматиме «Нове життя». Можливо, «не солодко» буде і чемпіону у Гадячі, де місцевий \»Псел\» прийматиме \»Велику Багачку\»…

Ще один поєдинок відбувся у Кобеляках, де місцевий «Колос» зустрічався з командою ДЮФШ ФК «Ворскла» Матч завершився нульовою нічиєю.

Результати матчів юнаків:
ФК «Лубни» — «Молодь-ПДПУ» 0:1,
«Колос» (Кобеляки) – ДЮФШ ФК «Ворскла» 1:0,
«Нове життя» — «Колос» (Дмитрівка) 7:0.

Погода