Футзал - 07-02-2011, 08:02 - sasa 65

\»Донтекс\» — чемпіон України!

\»Донтекс\» — чемпіон України!

altУ суботу в Кобеляках завершився чемпіонат України з футзалу серед дітей 1999 р. н. Завершився він для когось прогнозовано, а для кого-то — не дуже. Адже ніхто, приміром, не очікував на протязі турніру побачити у фіналі команду з Макіївки? А вона не просто зіграла у фіналі, а ще й створила справжню сенсацію, обігравши діючих чемпіонів та володарів Кубка України у цій віковій категорії — команду ДЮСШ з Краснограда.

Сам фінал, звичайно, видався на славу і став гідним завершенням турніру. Перший тайм закінчився бойовою мировою з рахунком 2:2. Команди були гідні одна одну. Але переможець повинен бути лише один.

Наприкінці другої двадцятихвилинки юні футболісти з Макіївки змогли повести в рахунку, а вже через декілька хвилин довершити розпочату справу ще 2 результативними ударами.
5:2 – УВК №49 Донтекс (Макіївка) – чемпіон України!

Бронзу вибороли футболісти ДЮСШ Костопіль, які з мінімальним рахунком 1:0 здолали команду ЛТК-99 з Луганська.

Кращим воротарем змагань визнали Івана Тарасюка (ДЮСШ Костопіль), кращим захисником – Григорій Кусь (Макіївка), кращим нападником – Михайло Левенець (ДЮСШ Красноград). На завершення нагородження переможці з рук виконавчого директора УДФЛ Олексія Фесенка отримали чемпіонський трофей.


Результати вирішальних матчів:

7 місце. «Дніпро-80 Вікторія» (Черкаси) – «Енергія» (Львів) 1:2
5 місце. ДЮСШ Гадяч – «Ураган» (Черкаси) 5:2
Бронза. «ЛТК» (Луганськ) – ДЮСШ Костопіль 0:1

Фінал.
ДЮСШ Красноград – «УВК №49 Донтекс» (Макіївка) 2:5

Погода