Новини - 21-10-2015, 06:10 - sasa 192

\”Драгонком\” із Комсомольська завоював \”срібло\” Кубка України \”Осінній марафон\”

У Києві відбувся завершальний у цьому році національний старт з веслування на човнах-драконах – Кубок України \”Осінній марафон\” (дистанція веслування – 12 тисяч метрів).

У відкритому класі команда \”Драгонком-1\” (Комсомольськ) завоювала срібні медалі з результатом – 51 хвилина 15,64 секунди. Тут перемогли \”Отамани\” (Львів) – 50:39,40, а бронзовими призерами стала команда \”Сальса\” (Житомир). Другий склад команди з Комсомольська \”Драгонком-2\” у цьому класі фінішував на 7-му місці.

У змішаному класі (міксті) наші земляки залишилися за межею призерів: \”Драгонком\” (Комсомольськ) фінішував на 4-му місці (51:03,06), а \”Полтава\” – на 7-му місці (56:18,92). Тут також перемогли \”Отамани\” (Львів), на другому місці – \”Динамо\” (Дніпропетровськ), на третьому – \”Мала флотилія\” (Київ).