Матчі - 22-01-2017, 05:01 - Націоналіст 183

«Дунав» розтрощив «Ворсклу»

Сьогодні полтавська «Ворскла» провела свій перший контрольний матч на навчально-тренувальному зборі в Туреччині.

Звісно, припустити, що болгарський «Дунав» наразі сильніший за полтавців можна було. Але, що все закінчиться саме так …

Нова і суттєво омолоджена «Ворскла» поступилася супернику з рахунком 1:5. Ще в першому таймі в ворота Богдана Шуста влетіло три сухі м’ячі.

У другому таймі потенційний новачок «Ворскли» Дегтярьов «розмочив» рахунок з пенальті, але до кінця матчу болгари відзначилися ще двічі. На цей раз м’ячі із сітки воріт вже виймав Сарнавський.

Цю гру полтавці провели в такому складі:

«Ворскла» (1-й тайм): Шуст, Пердута, Сапай, Чеснаков, Ковтун, Ткачук, Кравченко, Горбунов, Одарюк, Загорулько, Хльобас.

«Ворскла» (2-й тайм): Сарнавський, Даллку, Остапенко, Штаненко, Кушніренко, Ребенок, Кунєв, Насібулін, Мельник (Тищенко), Якубов (Шаповал), Дегтярьов.