Останні новини - 07-10-2011, 10:10 - sasa 158

Два голи Безуса не приносять перемогу молодіжці України

Молодіжна збірна України провела відбірний матч до чемпіонату Європи-2013. На Мальті підопічні Павла Яковенка зустрічаліся з молодіжною командою цієї країни.

Збірна України протягом гри мала перевагу над суперниками, але українці так і не змогли утримати перемоги. Рахунок на 10-й хвилині рахунок відкрив ворсклянин Роман Безус, однак за хвилину господарі зрівняли рахунок. Та на 13-й хвилині Безус забив другий гол у ворота мальтійців – 2:1. Цей рахунок тримався до кінця матчу. І лише на 4 компенсованій хвилині збірна Мальти зрівняла рахунок – 2:2.

Мальта – Україна – 2:2
Голи: 0:1 – Безус (10), 1:1 – Т. Велла (11), 1:2 – Безус (13), 2:2 – Мускат (90+4)
Україна: Коваль, Путраш, Кривцов, Прийма, Чайковський, Безус, Михальов, Шахов, Пластун, Богданов (Караваєв, 90+2), Олійник.