Футзал - 26-04-2011, 05:04 - sasa 18

Дівчата з Гадяча стали чемпіонками країни!

У Гадячі три дні тривали фінальні змагання першості ФСТ \»Колос\» АПК України з \»зимового футболу\» серед жіночих команд, і переможне звання вибороли господарки.

У фіналі жіночих футзальних змагань вели боротьбу шість команд. Це \»Торпедочка\» (Миколаївська область), \»Багіра\» (Донецька область), \»Колос\» (Кіровоградська область), \»Ровінчанка\» (Херсонська область) і дві команди з Полтавщини — \»Колос\» (Гадяч) і \»Лідер\» (Кобеляки). Господарки майданчику провели рівно всі поєдинки змагань, перемігши всіх своїх опонентів. Результати ігор: \»Торпедочка\» — \»Ровінчанка\» — 1:10, \»Колос\» Г — \»Лідер\» — 1:0, \»Багіра\» — \»Колос\» К — 1:2, \»Ровінчанка\» — \»Лідер\» — 4:0, \»Колос\» К — \»Колос\» Г — 1:2, \»Лідер\» — \»Колос\» К — 0:1, \»Торпедочка\» — \»Колос\» Г — 0:3, \»Багіра\» — \»Ровінчанка\» — 1:4, \»Торпедочка\» — \»Лідер\» — 1:0, \»Багіра\» — \»Колос\» Г — 0:2, \»Ровінчанка\» — \»Колос\» К — 2:0, \»Лідер\» — Багіра\» — 0:3, \»Колос\» К — \»Торпедочка\» — 2:0, \»Колос\» Г — \»Ровінчанка\» — 2:0, \»Торпедочка\» — \»Багіра\» — 2:0.

6. \»Лідер\»            5    0:10      0

Отже, команда з Гадяча, яку тренує Микола Колотвінов, вперше у своїй історії стала колосівським чемпіоном України. Склад її був на змаганнях таким: Ольга Педченко, Вікторія Кологрива, Тетяна Бойкова, Тетяна Подольна, Аліна Перепадя, Віка Соловей, Ірина Васильченко, Анна Герман, Алла Карпенко. Кращим голкіпером турніру визнана гадяччанка Ольга Педченко, яка пропустила у п\’ятьох матчах лише один м\’яч.