Футзал - 26-04-2011, 05:04 - sasa 202

Дівчата з Гадяча стали чемпіонками країни!

У Гадячі три дні тривали фінальні змагання першості ФСТ \”Колос\” АПК України з \”зимового футболу\” серед жіночих команд, і переможне звання вибороли господарки.

У фіналі жіночих футзальних змагань вели боротьбу шість команд. Це \”Торпедочка\” (Миколаївська область), \”Багіра\” (Донецька область), \”Колос\” (Кіровоградська область), \”Ровінчанка\” (Херсонська область) і дві команди з Полтавщини – \”Колос\” (Гадяч) і \”Лідер\” (Кобеляки). Господарки майданчику провели рівно всі поєдинки змагань, перемігши всіх своїх опонентів. Результати ігор: \”Торпедочка\” – \”Ровінчанка\” – 1:10, \”Колос\” Г – \”Лідер\” – 1:0, \”Багіра\” – \”Колос\” К – 1:2, \”Ровінчанка\” – \”Лідер\” – 4:0, \”Колос\” К – \”Колос\” Г – 1:2, \”Лідер\” – \”Колос\” К – 0:1, \”Торпедочка\” – \”Колос\” Г – 0:3, \”Багіра\” – \”Ровінчанка\” – 1:4, \”Торпедочка\” – \”Лідер\” – 1:0, \”Багіра\” – \”Колос\” Г – 0:2, \”Ровінчанка\” – \”Колос\” К – 2:0, \”Лідер\” – Багіра\” – 0:3, \”Колос\” К – \”Торпедочка\” – 2:0, \”Колос\” Г – \”Ровінчанка\” – 2:0, \”Торпедочка\” – \”Багіра\” – 2:0.

6. \”Лідер\”            5    0:10      0

Отже, команда з Гадяча, яку тренує Микола Колотвінов, вперше у своїй історії стала колосівським чемпіоном України. Склад її був на змаганнях таким: Ольга Педченко, Вікторія Кологрива, Тетяна Бойкова, Тетяна Подольна, Аліна Перепадя, Віка Соловей, Ірина Васильченко, Анна Герман, Алла Карпенко. Кращим голкіпером турніру визнана гадяччанка Ольга Педченко, яка пропустила у п\’ятьох матчах лише один м\’яч.