Останні новини - 17-03-2010, 01:03 - sasa 197

Двоє із трьох

Туреччина (U-19) − Україна (U-19) − 3:0
1:0 Реджеп (32), 2:0 Уфук (89), 3:0 Омер (90+3).
Україна: Денчук, Ордець, Насонов, Бабенко, Караваєв, Нойок, Сухоцький, Гриппа (ІЛЬЧИШ, 46), Озарків (Боровець, 59), Іванко, Коваль (КОЗЛОВ, 84).

У вівторок, 16 березня, юнацька збірна України (футболісти 1992 року народження) у Газіантепу провела перший з двох запланованих спарингів з турецькими однолітками. Підопічні Олександра Головка, які пропустили м’яч до перерви, мали кілька непоганих нагод, щоб відновити рівновагу, зокрема неодноразово воротам господарів загрожував капітан української команди Олександр Нойок. Турки відбились, а перед фінальним свистком спромоглися провести дві результативні контратаки − 3:0. Наступна зустріч суперників відбудеться у четвер, повідомляє сайт ФФУ.

Варто відзначати, що із трьох ворсклян, яких викликали до збірної, на полі з’явилися лише двоє. Другий тайм провів на полі захисник Максим Ільчиш та в кінці матчу на заміну вийшов півзахисник Артем Козлов. Ще один ворсклянин Микола Вечурко так і залишився на лаві запасних.