Стрічка новин - 29-06-2015, 09:06 - sasa 217

Екс-футболіст Динамо може очолити кримську команду

Екс-футболіст Динамо може очолити кримську команду

Екс-футболіст Манчестер Юнайтед, Динамо Київ і Шахтар Донецьк Андрій Канчельскіс може стати головним тренером кримської Євпаторії.

– Зараз процес знаходиться в стадії перемовин, оскільки у нього ще є низка пропозицій, у тому числі і з Тунісу. Коли буде повноправно зареєстрована кримська футбольна організація, тоді й буде прийнято рішення.

Поки взятий тайм-аут, але попередня домовленість є. Йдуть комерційні переговори, – сказав представник кримського футболу.

Необхідно нагадати, що 46-річний Канчельскіс починав футбольну кар\’єру в кіровоградській Зірц\”, потім виступав за Динамо, Шахтар і МЮ. В останні роки був головним тренером Уфи, нижегородської Волги і латвійського клубу Юрмала, – інформує РИА Новости.

Погода