Першість Полтавщини - 12-05-2013, 11:05 - sasa 37

Елеватор набирає очки

Елеватор набирає очки

Досить безкомпромісним видався четвертий тур у групі «Б» першої обласної ліги, в якому були досить сенсаційні результати і чергова поразка кобеляцького «Колоса». За звітний день було забито 15 мячів.

Кобеляцький «Колос» зазнав у рідних стінах чергової поразки. Цього разу від «Чайки» з Дейкалівки, яку очолює Ігор Долгошеєв. Єдиний і переможний гол провів у складі гостей на 42 хвилині Євген Томненко. Але чайківці могли збільшити рахунок завдяки гострим випадам Артема Швидкого, якому бракувало точності у завершенні атак. Юнаки: 0:0.

Несподівано «Карлівка-2» вдома не дорахувалася очок у домашньому поєдинку проти «Елеватора» з Селещини. У господарів м’ячі забивали Сергій Климко і Дмитро Милько, а у гостей двічі результативно відзначився Сергій Капустян. У підсумку нічия — 2:2. Юнаки: 1:2.

Первозванівська «Вікторія» вдома нічим не змогла протистояти «Маяку» з Котельви. На єдиний гол Юрія Крушного гості відповіли трьома. М’ячі забивали Дмитро Минчинський, Олександр Кривошапка і Вадим Сигида. Юнаки: 1:1.

«Злива голів у Кошманівці» — так можна назвати підсумок поєдинку місцевої команди «Нива» з новосанжарським «Стандартом». У переможців по одному м’ячу забивали Володимир Сільченко, Сергій Хрипко, Адрій Михайленко, Владислав Гиря і Віталій Сидоренко. Підсумок ― 5:0 на користь «Ниви». наки: 7:2.

Турнірне становище та календар змагань >>>

Юрій КЛИМЧЕНКО

Погода