Останні новини - 13-05-2010, 11:05 - sasa 105

Фаната \”Шахтаря\” знайшли повішеним у Полтаві

Фаната \”Шахтаря\” знайшли повішеним у Полтаві

У Полтаві в недобудованому будинку знайшли повішеним 19-річного хлопця.

Слідів насильства на тілі не знайшли, тому медики констатували суїцид. Коли ж справою зайнялися працівники міліції, з’ясувалося, що померлий знаходився в розшуку.

– У квітні після гри ФК \”Ворскла\” з харківським \”Металістом\” цей хлопець з другом побили фаната полтавської команди, – розповів Володимир Пасічко, помічник начальника Київського райвідділу міліції Полтави.

– Загиблий виявився шанувальником \”Шахтаря\”: коли побачив у магазині хлопця з біло-зеленим шарфом (атрибут ФК \”Ворскла\”), сильно розлютився. П\’яна компанія на чолі з ним наказала перехожому зняти шарф, а коли той не погодився, побила його та силою відібрала \”пов\’язку\”.

Потерпілий звернувся до міліції та поскаржився на бешкетників, їх почали розшукувати.

Але потім до міліції звернулася мати із заявою про пропажу сина, а пізніше його знайшли повішеним, – продовжує Володимир Пасічко.

– Спочатку припускали, що він просто не хотів показуватися на очі дільничному. – Але напевно, просто злякався покарання. Адже це не перший випадок його спілкування з міліцією. Кілька років тому він угнав автівку, потім викрав у перехожого телефон – дали тоді умовний термін. Повторний злочин міг закінчитися в\’язницею.

\”Новини Полтавщини\”

Погода