Волейбол - 09-08-2010, 10:08 - sasa 28

\»Фаворит\» готується до дебютного сезону в еліті

\»Фаворит\» готується до дебютного сезону в еліті

Лубенський \»Фаворит\», дебютант волейбольної Суперліги, розпочав підготовку до нового сезону.

Більше місяця готується у рідних стінах до дебютних змагань лубенська команда \»Фаворит\». Як зазначив головний тренер колективу Сергій Соснін, його підопічні проходять підготовку на базі клубу у селі Засулля Лубенського району, а також у спортзалі Лубенської ДЮСШ. Команда зазнала деяких змін у складі. Залишилися в колективі Сергій Пономаренко, Олександр Рябко, Сергій Кириленко, Руслан Трофімов, Михайло Куян, Олександр Новгородченко і Максим Кравченко. Вже підписали контракт з клубом Денис Зуй (ліберо) і Сергій Дяков, які раніше були провідними гравцями суперлігової \»Кримсоди\» з Красноперекопська. Також будуть грати у складі \»Фавориту\» Андрій Перепадя з МВК \»Одеса\» і Дмитро Мельник із хмельницького \»Новатора\».
У найближчих планах команди участь у міжнародному волейбольному турнірі у Харкові на призи губернатора області, де суперниками лубенців будуть чемпіон країни місцевий \»Локомотив\», \»Автомобіліст\» (Санкт-Петербург), харківська \»Юракадемія\», \»Кримсода\», \»Імпексагро Спорт Черкаси\», а також команди з Білорусі і Лівії.

Потім з 15 вересня \»Фаворит\» стартує у другому етапі розіграшу Кубка України (можливо, він пройде в Лубнах), а вже з 1 жовтня у новачка змагань —  перші поєдинки у чемпіонаті країни серед команд Суперліги. Суперниками лубенців будуть імениті харківські команди \»Локомотив\», \»Юридична академія\», ХМВК \»Локо-Експрес\» (колишній \»Локомотив-2\», а також \»Кримсода\» (Красноперекопськ), \»Будівельник-Динамо-Буковина\» (Чернівці), \»Імпексагро Спорт Черкаси\» (Черкаси), СВК \»Будівельник-ШВСМ\» (Чернігів).

Погода