Волейбол - 07-09-2011, 02:09 - sasa 21

\»Фаворит\» — перший!

\»Фаворит\» — перший!

Команда СК «Фаворит» посіла перше місце в полтавській підгрупі «А-1» і пройшла до наступного етапу розіграшу Кубка України з волейболу.

 

«Фаворит» (Лубни) – «Юридична академія-2» (Харків) – 3:0 (25:23, 25:18, 25:20).

 

Гравці «Фавориту», які в попередньому матчі виступали в білій формі, сьогодні вирішили позлити суперника червоною. Зустріч наші хлопці розпочали впевнено, повели в рахунку – 10:4, але швидко розтратили перевагу. Перша партія тривала в рівній і нервовій боротьбі, навіть тренери обох команд використали чотири тайм-аути. За рахунку 23:23 наші волейболісти виграли дві подачі, а з ними і партію.

Друга партія пройшла за повної переваги «Фаворита». Найнебезпечніше в нашій команді атакував Ігор Дьогтев, а Сергій Пономаренко кілька разів вдало зіграв на блоці.

В третій партії хоча й суперники грали мяч в мяч, але харківяни постійно були в ролі наздоганяючих. Чимало вдалих завершальних атак провів гравець «Фаворита» Станіслав Корнієнко, який зрештою і поставив переможну крапку в цьому матчі.

Післяматчевий коментар капітана СК «Фаворит» Олександра Фурмана:
– Ми грали добре, узгоджено тому й рахунок на табло – суха перемога. Це далеко не усі наші можливості, але для подальших перемог ще потрібно багато працювати. З такими вболівальниками, як сьогодні легко грається. Приходьте й надалі підтримуйте команду.

Погода