Волейбол - 07-05-2012, 12:05 - sasa 202

\”Фаворит\” побориться за бронзу

Підходить до завершення XXI чемпіонат України з волейболу серед чоловічих команд Суперліги. Третій иур фінальної четвірки команди грали у Черкасах, де лубенський СК «Фаворит» програв усі три поєдинки з невтішним рахунком 0:3.

Спочатку суперником лубенців була «стара знайома», красноперекопська «Кримсода», в якої «Фавориту» ще не вдавалося перемагати. Так воно і сталося. У черговий раз у напруженій боротьбі лубенці посупилися у трьох партіях і перемогли кримчани – 25:21, 28:26 і 25:22. Наступного ігрового дня підопічні Сергія Сосніна нічого не змогли вдіяти проти господарів фінального третього туру черкаському «Імпексагро Спорт Черкаси» – 3:0 на їх користь (25:23, 25:17, 25:20). І третій матч черкського туру проти чемпіона країни-2011 для лубенців завершився поразкою – 3:0 (25:18, 25:11, 25:22) на користь харківського «Локомотиву». Лубенські волейболісти змогли нав’язати боротьбу знаному супернику лише у третій партії. Поступаючись 2:10, «Фаворит» зрівняв рахунок 16:16, але у завершальній частині третьої партії все ж поступився. І Черкаси стали «провальними» для СК «Фаворит», який зазнав у трьох поєдинках три поразки і опустився на четверте місце у турнірній таблиці.

Результати інших поєдинків третього фінального туру: «Локомотив» – «Імпексагро Спорт Черкаси» 3:2 (25:27, 23:25, 25:20, 25:14, 15:9), «Локомотив» – «Кримсода» 1:3 (21:25, 25:19, 20:25, 23:25), «Кримсода» – «Імпексагро Спорт Черкаси» 3:1 (20:25    25:23    25:20    25:22). Після трьох турів очкові здобутки фіналістві виглядять так: «Кримсода» і «Локомотив» мають по 21 очку, черкаська команда – 7 і лубенський «Фаворит» – 5.

Заключний четвертий тур фіналу відбудеться у Полтаві у спорткомплексі «Динамо», в якому і вирішиться доля нагород чемпіонату-2012. За «золото» поборються харківські залізничники і кримчани, а «бронзу» розіграють «Фаворит» і черкаська команда.