Волейбол - 05-12-2010, 11:12 - sasa 41

\»Фаворит\» поза \»фіналом чотирьох\»

\»Фаворит\» поза \»фіналом чотирьох\»

Завершився ІІІІ етап розіграшу кубка України з волейболу серед чоловічих команд, які вели боротьбу у двох підгрупах – «Б-1» і «Б-2».

Лубенський «Фаворит» виступав в Криму у групі «Б-2», де його суперниками були харківські «Локо-Експрес» і Юридична академія», а також місцева «Кримсода» з Красноперекопська. У перший день змагань лубенці грали проти «Юридичної академії». Спочатку у першій партії вони поступилися – 25:19 на користь харків’ян, але потім зуміли перебудуватися і налаштуватися на перемоги у наступних трьох партіях – 25:20 (поступалися 16:22), 30:28 і 25:20. Як повідомив тренер лубенців Сергій Соснін, кращими на майданчику серед його підопічних були Сергій Дяков та Павло Перетятько. Місцева «Кримсода» розгромила 3:0 «Локо-Експрес».

Другового ігрового дня «Фаворит» поступився «в суху» 0:3 «Локо-Експресу» (19:25, 19:25, 23:25), а «Юридична академія» несподівано здолала господарів змагань команду з Красноперекопська з рахунком 3:2. Все повинно було вирішитися у третьому ігровому кубковому дні, в якому «Фаворит» грав проти старожила суперлігових перегонів «Кримсоди». Місцева команда впевнено переграла лубенців з рахунком 3:0 і разом з «Локо-Експрес» вийшла до фінального етапу кубкових змагань. Результат іншого поєдинку у групі: «Локо-Експрес» — «Юридична академія» 3:2.

Результати поєдинків кубкових змагань у підгрупі «Б-1»: «Локомотив» (Харків) – «Будівельник-Динамо-Буковина» (Чернівці) 3:0, «Імпекс-Спорт-Черкаси» — СВК «Буревісник-ШВСМ» (Чернігів) 3:0, «Будівельник-Динамо-Буковина» — СВК «Буревісник-ШВСМ» 3:0, «Імпекс-Спорт-Черкаси» — «Локомотив» 0:3, СВК «Буревісник-ШВСМ» — «Локомотив» 1:3, «Імпекс-Спорт-Черкаси» — «Будівельник-Динамо-Буковина» 3:1. Таким чином, до фіналу вийшли харківські «Локомотив» і «Локо-Експрес», а також команда з Черкас та «Кримсода». Віднині лубенський «Фаворит» зосередиться виключно на чемпіонаті України.

Погода