- 21-01-2012, 08:01 - sasa 217

\”Фаворит\” здобув другу перемогу над \”Імпексагро Спорт\”

«Фаворит» здобуває другу перемогу над «Імпексагро Спорт Черкаси». Сьогодні гості зуміли виграти одну, здавалося б безнадійну партію. В третій партії за рахунку 24:20 на користь «Фаворита» черкаські волейболісти забили шість поспіль м’ячів.

Початок гри був вражаючим, наші волейболісти добре грали на блоці (Стаценко, Перепадя, Бурковський), кілька хороших атак обвідним ударом завершив Корнієнко. Були моменти, коли м’яч тривалий час тримався в повітрі, так поступово дійшли до 23:14. Суперники після тайм-ауту внесли деякі корективи, але – 25:18 перша партія за нами.

З самого початку другої партії «Фаворит» відірвався від суперника на три очки і утримував цю комфортну перевагу. Кілька силових подач вдалися у Стаценка. У підсумку впевнено виграли –25:19.

З початку третьої партії господарі поступалися 1:4, але швидко переломили хід гри. Після другої технічної перерви за рахунку 16:14 на нашу користь, «Фаворит» зробив хороший ривок – 20:14. Здавалося б нічого не передвіщало біди, але… як згадувалося вище третя партія за Черкасами – 24:26.

В четвертій партії за рахунку 8:6 на поле замість Стаценка вийшов Пономаренко. Сергій із свіжими силами зіграв безпомилково в атаці і провів сім м’ячів, та ще й Корнієнко двічі поспіль чітко зіграв на блоці. Словом у четвертій партії проблем вже не виникло – 25:14, повідомляє офіційний сайт \”Фаворита\”.

Варто відзначити, що в обох матчах надійно на прийомі зіграв ліберо Антон Ткачук, на високому рівні провів матчі капітан Олександр Фурман (який навіть забив один м’яч).

Результати інших других матчів 8 туру:
СВК \”Буревісник\”-ШВСМ – \”Кримсода\” – 1:3 (25:23, 18:25, 24:26, 18:25)
\”Новатор\” – \”Локо-Експрес\” – 0:3 (22:25, 26:28, 19:25)
ВСК \”Юридична академія\” – \”Будівельник-Динамо-Буковина\” – 1:3 (21:25, 25:22, 23:25, 18:25)