ФК Полтава - 03-04-2013, 12:04 - sasa 39

ФК Полтава-2-Карлівка повернувся з Туреччини

ФК Полтава-2-Карлівка повернувся з Туреччини

Завершили підготовку до нового сезону і футболісти ФК Полтава-2-Карлівка. 1 квітня полтавці повернулися із заключного, четвертого, збору, що проходив у сонячній Анталіі на берегах Середземного моря.

За словами головного тренера Андрія Зав’ялова, його підопічні повністю виконали заплановане, травмованих у команді немає. Окрім щоденних дворазових тренувань, у Туреччині полтавці зіграли чотири контрольні поєдинки. Першим суперником були гравці ФК «Чертанове» (Росія), яких наші земляки перемогли без особливих проблем – 3:0 (Марченко, Лубенець, Фоміч).

 

У спарингу з першоліговим білоруським ФК «Городея» (у турнірній таблиці команда перебуває на другому місці) суперники м’ячів так і не забили, хоча ігрова й територіальна перевага була на боці українців. У підсумку – 0:0. Серйозніше випробування на полтавців чекало 29 березня, коли їхнім суперником був чемпіон Турменістану останніх трьох років (2010, 2011, 2012) – ФК «Балкан» (відомий, як ФК «Небітчі»). Але гравці ФК «Полтава-2-Карлівка» не розгубилися й, забивши у кожному з таймів, цілком заслужено перемогли більш досвідченого суперника – 2:0 (відзначилися Полуницький і Фоміч).

 

В останній день зборів, 31 березня, полтавці провели заключний поєдинок із ФК «Сергіївськ» (Росія). Незважаючи на перевагу протягом усього матчу, не використавши кілька стовідсоткових нагод для взяття воріт, у підсумку полтавці поступилися – 1:2 (мяч на рахунку Масюка), — повідомляє прес-служба ФК «Полтава-2-Карлівка».

Після повернення додому, підопічні Андрія Зав’ялова вже наступного дня продовжили тренування, адже 6 квітня на них чекає важливий поєдинок на виїзді проти лідера групи головківського «УкрАгроКому».

Погода