ФК Полтава - 15-10-2012, 09:10 - sasa 26

ФК \»Полтава-2-Карлівка\» вийшов у лідери

ФК \»Полтава-2-Карлівка\» вийшов у лідери

ФК «Полтава-2-Карлівка» (Полтава) – «Жемчужина» (Ялта) – 3:1 (1:0)

 

17 тур. 14.10.12 р. 14.00, м. Карлівка, стадіон «Машинобудівник», 700 глядачів, +9 Со.

Голи: Коваленко (20 хв.), Лубенець (57 хв.), Пономаренко (66 хв.) – Романчук (70 хв.).

 

Арбітр: Дмитро Пікінер (Слов’янськ).

Асистенти арбітра: Сергій Горбас (Донецька область), Дмитро Оганесян (Луганськ).

4-й арбітр: Олег Говтвяниця (Полтава).

Інспектор: Сергій Макаренко (Запоріжжя).

 

ФК «Полтава-2-Карлівка»: 1.Вітів, 2.Плієв, 8.Тарганчук (17.Григоренко, 67 хв.), 3.Поляниця, 4.Голованьов, 9.Лубенець – кап. ком., 11.Буличев, 6.Пономаренко, 18.Синьогуб (5.Богомаз, 62 хв.), 7.Коваленко, (19.Момот, 67 хв.), 20.Кривий (14.Гребінюк 46 хв.).

Запасні: 66.Яковченко, 10.Марченко.

Головний тренер: Андрій Зав’ялов.

 

«Жемчужина»: 1.Бобров, 2.Клімов (18.Шахов, 46 хв.), 15.Боровський, 14.Бахуринський, 5.Нелін, 6.Казіханов, 17.Филь, 20.Столярчук, 19.Дячук, 10.Колодін (16.Кікоть, 69 хв.), 11.Романчук.

Запасні: 41.Зінченко, 8.Корольков, 9.Повальчук.

Головний тренер: Іван Марущак.

 

Попередження: Плієв (42 хв.) – Бахуринський (13 хв.), Филь (59 хв.).

 

Усі матчі 17 туру були зіграні напередодні, тож полтавці виходили на гру проти аутсайдера, знаючи турнірне становище конкурентів у боротьбі за завітну «шістку». Перемога з різницею у два і більше м’ячів, виводила підопічних Андрія Зав’ялова на перше місце у своїй групі. У підсумку так і сталося. Не могли завадити цьому й надзвичайно складні кліматичні умови, адже гра проходила під акомпанемент дощу.

 

Протягом матчу ігрова й територіальна перевага була на стороні наших земляків, які мали б відкривати рахунок уже на 6-й хвилині. Лубенець виконав кутовий на Коваленка, але м’яч після удару Єгора просвистів над поперечиною. Гості ж огризалися лише до середини першого тайму, створивши перший небезпечний момент лише на 18-й хвилині. Двоє гравців «Жемчужини» вийшли на одного захисника, але не змогли перехитрити його. Як треба реалізовувати чисельну перевагу в подібній ситуації продемонстрували Лубенець і Коваленко вже через пару хвилин, майстерно розігравши двоходівку. Полтавці комбінували на підступах до воріт ялтинців, виконали багато навісних передач на ворота суперників, але до завершального удару справа не доходила. На 41-й хв. наважився на дальній удар Буличев (до речі, того дня півзахисник дуже продуктивно діяв, як в обороні, так і в атаці, провівши чи не найкращий матч у сезоні), воротар не втримав мокрий м’яч, але ніхто з партнерів Юрія не встиг на добивання.

 

Після перерви в епіцентрі подій опинився капітан полтавців. У першому випадку, на 54-й хв., ворота гостей врятувала штанга, а вже через три хвилини Максим Лубенець обвідним ударом забив красень-гол у праву від Боброва «дев’ятку». Згодом господарі довели рахунок до розгромного – Пономаренко з лівого кута штрафного майданчика поцілив у дальній нижній кут воріт. Гості ж одразу відповіли результативною атакою. Партнери вивели на ударну позицію Романчука, який, побачивши, що Вітів залишив свої володіння, майстерно перекинув м’яча через Ігоря у ліву від нього «дев’ятку» воріт. Як виявилося, цей гол став останнім у матчі. Фінальний же свисток арбітра застав в атаці Олександра Гребінюка…

 

Уже наступної середи, 17 жовтня, на нас чекає захоплюючий поєдинок у Головцівці (Кіровоградська область), де зустрінуться лідери групи «Б» – місцева команда «УкрАгроКом» та ФК «Полтава-2-Карлівка». Нагадаємо, що матч першого кола, який відбувся в Полтаві, завершився внічию – 0:0.    

 

Прес-служба ФК «Полтава-2-Карлівка»

Погода