ФК Полтава - 12-11-2011, 09:11 - sasa 18

ФК \”Полтава\”: інфраструктурний прорив

ФК \”Полтава\”: інфраструктурний прорив

У своєму першому сезоні в професійному футболі ФК \”Полтава\” не думав про підвищення в класі. Але з тієї пори, коли командою всерйоз зайнявся Леонід Соболєв, розмови про це виникають постійно. Вже кілька років поспіль полтавці займають призові місця у другій лізі. Двічі \”Полтава\” грала в матчах плей-офф за вихід до першої ліги. І якби тоді земляки перемогли, то могли б вже там грати. Але в цьому випадку результати команди випереджали б її інфраструктуру. Якщо немає прийнятних умов для тренувального процесу, то чи потрібен був би такий стрибок?

 

Все, як відомо, потрібно робити поступово, і навесні 2010 року почалося будівництво бази для ФК \”Полтава\” в селі Терешки. А нині воно вже підходить до свого завершення. Наразі виконані основні роботи з будівництва будівлі. Монтується дах, встановлюються віконні блоки. Приміщення бази розраховане на 53 номери і здатне одночасно прийняти 100 осіб. Передбачені тут чотири роздягальні, три масажних кабінети, дві сауни. На першому поверсі працюватиме ресторан. Вже засіяно трав\’яне поле і готується місце для штучного газону.

 

Будівництво бази тривало, незважаючи на перешкоди з боку. Схоже, ця наша національна традиція: будь-яке, навіть найдобріша справа не проходить гладко. Завжди знайдуться ті, хто чимось буде незадоволений, щось підозрювати і в чомусь сумніватися. Ініціюючи перевірки законності оформлення дозвільних документів, чиновники не дивляться в майбутнє. Адже ні для кого не секрет, що введення навчально-тренувального комплексу в експлуатацію – це не тільки нові робочі місця, а й відрахування до бюджету. Чи не найбільш актуальним питанням для клубу є підготовка молодих гравців. І створюючи перешкоди будівництву, деякі держслужбовці діють всупереч здоровому глузду. А наші футболісти тим часом тренуються в належних умовах … коли виїжджають на ігри або турніри в інші міста країни.

 

Проте, хто б не заважав молодому полтавському клубу, закінчення будівництва заміської бази вже не за горами. Маючи в розпорядженні такий комплекс, \”Полтаві\” не потрібно буде в зимову перерву кілька разів виїжджати в інші регіони для підготовки. Більше того, тепер можна буде запрошувати команди з сусідніх областей до себе для проведення товариських матчів і зборів. А в перспективі – задуматися і про проведення футбольних турнірів різного рангу.

 

Денис КОБУШКО

Погода