Стрічка новин - 12-05-2014, 02:05 - sasa 24

Фінал Кубка України хочуть провести у Полтаві, але там є проблеми

Фінал Кубка України хочуть провести у Полтаві, але там є проблеми

Заборону на присутність вболівальників на фіналі Кубка можуть зняти.

А разом з тим можуть дозволити присутність фанів на матчах останнього, 30 туру УПЛ, який відбудеться 18 травня.

Однак, в східних регіонах футболу вже точно не буде – всі матчі звідти перенесуть на нейтральну територію, пише sport.segodnya.ua.

\”ФФУ приймала рішення по 29-му туру і по фіналу Кубка. Але президент зустрічався з керівництвом МВС, розмовляли з питання подальшої ситуації. Залежно від того, як вона буде розвиватися, можливо, рішення буде змінено виконкомом\”, – повідомив виданню перший віце-президент ФФУ Анатолій Попов.

\”Всі зацікавлені, щоб на трибунах був глядач. Але сьогодні найважливішим є безпека учасників і вболівальників. Якщо будуть відповідні гарантії МВС, що вони зможуть забезпечити безпеку, то, природно, виконком прийме рішення про допуск уболівальників. За підсумками 29 туру, в понеділок повертаємося до розгляду цього питання, консультуючись з керівництвом МВС\”, – заявив він.

За його словами, найреальнішим місцем проведення фіналу Кубка називалася Полтава, але, за словами міністра спорту Дмитра Булатова, там \”можливі провокації і буде кров\”.

\”У Полтаві справді є проблеми, але ми тільки вивчаємо ситуацію. Поки остаточного рішення про місце проведення немає. Є кілька варіантів проведення Кубка. Київ, Львів? У тому числі і ці варіанти\”, – зауважив Попов.

Віце-президент ФФУ заявив, що ультрас наполягають на тому, щоб фінал пройшов у Львові, адже це місто максимально віддалене від східного кордону і ще ніколи не приймало фінал Кубка України.

Тим часом в колах ультрас подейкують, що мало не сама ФФУ просила МВС оформити до неї клопотання про проведення матчів без глядачів.

Попов це заперечив: \”Я не чув, щоб хто-небудь з ФФУ був зацікавлений в тому, щоб фінал Кубка проводився без глядачів. У тому числі, виключаю зі списку і президента ФФУ. Це велике свято для футболу, але основне завдання, щоб свято не було затьмарене аналогічними одеськими подіями\”, – запевнив Попов.

\”Тому, ніхто з Федерації нікуди не звертався. Ми отримали лист з МВС. Якщо влада не може забезпечити безпеку глядачам і учасникам змагань, то ФФУ нічого не залишається, окрім як провести матчі без глядачів. Зараз доводиться говорити, що футбол відходить на другий план , а головне – безпека і ще раз безпека\”, – резюмував він.

 

Чемпіон

Погода