Першість Полтавщини - 11-10-2015, 09:10 - sasa 71

Фіналісти майже відомі

Фіналісти майже відомі

У неділю були зіграні матчі передостаннього туру чемпіонату Полтавщини серед команд першої ліги, після яких майже визначилися команди, які поведуть боротьбу за переможця змагань.

Група \»А\»


\»Інститут сої\» (Глобине) – ФК \»Хорол\» — 2:0
Юнаки: 0:3

Завдяки влучним ударам глобинців Олексія Олексієнка і Володимира Кравчука господарі здобули бажану перемогу і за тур до завершення першості будуть готуватися до головного фіналу з командою \»Дукат\» (Селещина).

\»Харчовик\» (Червонозаводське) – ФК \»Миргород\» — 2:1
Юнаки: 2:2

У впертій боротьбі господарі здолали свого суперника. Спочатку на 13 хв. чудовий гол провів кращий гравець команди господарів Олексій Касьян, який гарматним ударом влучив у самісіньку \»дев’ятку\» — 1:0. А закріпив успіх свого колективу Костянтин Кононенко.

\»Фортуна\» (Кейбалівка) – Локомотив\» (Гребінка) — 2:1
Юнаки: 0:3

Завжди поєдинки команд-сусідів \»споконвічно\» проходять у запеклій боротьбі. Так сталося і цього разу. На голи господарів Дмитра Нечипоренка і Миколи Кібіша гості відповіли влучним ударом Мирослава Гетьмана – 2:1.
Після цього поєдинку підопічні Миколи Бурого будуть боротися за \»бронзу\» першолігових змагань, а суперник їх по групі \»Б\» визначиться в останньому  турі.

Турнірне становище та календар >>>

Група \»Б\»

ФК \»Карлівка\» — \»Стандарт\» (Нові Санжари) — 1:1
Юнаки: 5:0

У поєдинку аутсайдерів групи \»Б\» зафіксований нічийний результат. У господарів гол провів Віталій Черненко, а у гостей – Олексій Конюша.

\»Маяк\» (Котельва) – \»Дукат\» (Селещина) — 0:2
Юнаки: 2:1

Це, безперечно, був центральний матч туру, в якому беззаперечний лідер групи на виїзді зустрічався з котелевцями, які ще претендують на друге місце. Але гості знову були сильнішими – голи у переможців провели Віталій Сидоренко та Сергій Хрипко. Отже, у головному першоліговому фіналі цікавим буде протистояння між командами \»Дукат\» — \»Інститут сої\».

\»Ворскла-Газовик\» (Опішня) – \»Псел\» (Гадяч) — 1:2
Юнаки: 0:4

Дещо цікавим для мене став кінцевим результат цього поєдинку. Господарі не змогли гідно протистояти підопічним Юрія Киричка і поступилися. У переможців м’ячі забили Сергій Кузуб і Владислав Носач, а у переможених голом відзначився Андрій Яковенко.

Турнірне становище та календар >>>

Юрій КЛИМЧЕНКО

Погода