- 12-09-2015, 01:09 - sasa 144

Геннадій Закладний побореться за \”останнє золото\” дефчемпіонату Європи з настільного тенісу

Сьогодні, 12 вересня, у місті Баден (Австрія) – останній день змагань 13-го європейського дефчемпіонату (для спортсменів з вадами слуху), під час якого визначаться переможці та призери в особистих розрядах серед чоловіків та жінок.

У чоловічій особистій першості, ігри якої розпочалися вчора, 11 вересня, виступає полтавець заслужений майстер спорту Геннадій Закладний. Він єдиний із дефлімпійців України, хто зміг пробитися до сьогоднішнього чвертьфіналу. Напередодні – у груповому турнірі – Геннадій переміг Дйордя Бенчика (Угорщина) – 3:0 (11:4, 11:2, 11:5) і Романа Слечту (Чехія) – 3:0 (11:5, 11:5, 11:6), потім –  в 1/16 фіналу – Томаса Бера (Німеччина) – 4:0 (11:4, 11:3, 11:7, 12:10), а в 1/8 фіналу – Іреніуша Коп\’єца (Польща) – 4:0 (11:6, 11:4, 11:4, 11:8). Поки що Геннадій Закладний є єдиним гравцем у чоловічій особистій першості, який у цьому турнірі не програв жодної партії. Сьогодні у чвертьфіналі полтавець зустрічатиметься з Дмитром Піщуком (Росія). Також сьогодні в Австрії відбудуться півфінали та фінал особистого дефчемпіонату Європи.

Перед цим – у Бадені – Геннадій Закладний уже завоював золоту медаль у командній першості та бронзову медаль у чоловічому парному розряді.