- 07-09-2015, 09:09 - sasa 149

Геннадій Закладний – у плей-офф командного дефчемпіонату Європи з настільного тенісу

7 вересня у місті Баден (Австрія) стартував 13-й європейський дефчемпіонат (для спортсменів з вадами слуху), в якому визначаться переможці та призери в усіх розрядах.

Перший турнір – командна першість, в якій у складі чоловічої збірної України виступає досвідчений полтавець, заслужений майстер спорту Геннадій Закладний. Наш земляк – багаторазовий чемпіон та призер Всесвітніх Дефлімпійських ігор, нині він перебуває на 3-й позиції всесвітнього рейтингу дефлімпійців з настільного тенісу.

7 вересня – у перший день командної першості дефчемпіонату Європи – чоловіча збірна України впевнено посіла 1-ше місце у групі 3. Українці перемогли Бельгію – 3:0, у цьому матчі Закладний виграв у Крістофа Малле – 3:0 (11:1, 11:8, 11:8); Болгарію – 3:1, у цьому матчі Закладний переміг Панайота Панайотова – 3:0 (11:3, 11:4, 11:5) та Німеччину – 3:1. У матчі з німцями полтавець здобув одразу дві перемоги, спочатку над Яном-Еріком Бароном – 3:0 (11:6, 16:14, 11:7), потім – над Марком Мехау – 3:1 (11:8, 11:8, 8:11, 11:8).

8 вересня у Бадені – за підсумками турнірів плей-офф – визначаться переможці та призери командних першостей дефчемпіонату Європи серед чоловічих і жіночих збірних.