Новини - 09-02-2011, 06:02 - sasa 182

Ігор Ромащенко – серед призерів престижного турніру

У Донецьку завершився міжнародний турнір з боксу пам\’яті Валерія Арсенова.

Підготовка до турніру пройшла з 9 по 23 січня в Харкові. До складу збірної увійшов вихованець кременчуцької СДЮШОР, майстер спорту, студент КНУ ім. Остроградського Ігор Ромащенко. Сам же турнір пройшов з 24 по 29 січня в Донецьку, в змаганнях взяли участь 145 боксерів з Росії, Білорусії, Молдавії і України. Ігор Ромащенко свій перший бій виграв у боксера з Донецька, а другий за явної переваги проти боксера з Хмельницькій закінчив достроково. І тільки у бою за вихід у фінал кременчужанин поступився чемпіону Європи Ігорю Іванченку (Донецьк). У результаті Ігор зайняв почесне третє місце. До турніру боксера готували тренери Олег Гончар та Богдан Гончар, інформує кореспондент \”ПС\” Автанділ ПОТІДЗЕ.