- 05-10-2010, 02:10 - sasa 201

Ігор Торяник – чемпіон світу!

У Белграді завершився чемпіонат світу з кікбоксингу WAKO серед кадетів та юніорів, у якому взяли участь майже півтори тисячі спортсменів з 50 країн усіх п\’яти континентів.

У столиці Сербії розіграли 129 комплектів нагород. У складі юніорської збірної України золоту медаль чемпіонату світу завоював полтавець Ігор Торяник. Наш земляк у стилі К1 вагової категорії 75 кг у чвертьфіналі переміг Маріуса Аугліса (Литва), у півфіналі – Рамазана Баксанова (Росія), у фіналі – Абубакара Вагаєва (Росія). А полтавець Олександр Тен у стилі LK виборов срібну медаль. Він у чвертьфіналі переміг Захіра Хоходжича (Боснія і Герцеговина), у півфіналі – Чінгіза Сайждукова (Казахстан), а у фіналі програв Алєксандару Коновалову (Сербія).

У Белграді українські кікбоксери завоювали 12 медалей (2 золоті, 6 срібних, 4 бронзові) і посіли 11 командне місце. А на першому командному місці виявилися росіяни, які завоювали 82 медалі (28 золотих, 29 срібних, 25 бронзових).