Останні новини - 05-11-2012, 12:11 - sasa 27

\»Говерла\» може не вийти на матч із \»Ворсклою\»

\»Говерла\» може не вийти на матч із \»Ворсклою\»

Звернення до футбольних інституцій країни ФК \»Говерла\» Ужгород

 

Голові ФФУ Анатолію Дмитровичу Конькову
Президенту ПЛ В. Данилову
Куратору суддівського комітету ФФУ П\’єрлуї́джі Колліні
Президенту  ФК “Ворскла” Полтава К. В.  Жеваго
Директору Телеканалу “Футбол” Олександру Денисову

 

Шановні панове,

На жаль, вже в черговий раз змушений писати Вам на вже набридлу футбольній спільноті України тему, а саме про не кваліфікованість вітчизняних арбітрів. Але ігнорування наших попередніх листів, та чергова груба помилка, допущенна бригадою арбітрів на чолі з Сергієм Даньковським у матчі «Волинь» Луцьк — «Говерла» Ужгород не могли залишитись без нашої уваги й змушують ще раз спробувати й нарешті отримати відповіді на поставленні запитання.

Як відомо, на зустрічі із ЗМІ пан Колліна аналізував й давав оцінку діям арбітрів у центральних матчах за участю грандів вітчизняного футболу. Звичайно, ми розуміємо, що суперечливі епізоди за участю команд с першої четвірки турнірної таблиці впливають на боротьбу за чемпіонство, й тому розглядаються у першу чергу. Але все ж таки, не слід забувати, що й в другій половині турнірної таблиці ведеться не менш запекла боротьба за виживання. Можу Вас запевнити, що для нашого клубу виконати своє завдання є такою ж важливою метою, як і завоювання чемпіонства для клубів  ТОП – 4 Прем’єр Ліги України.

Більш того, нас цікавить чому на таку зустріч не було запрошено представників клубів, або хоча б повідомлено працівників їхніх прес-служб? Й відверто кажучи, на нашу думку керівники та акціонери клубів теж були б не проти поспілкуватися у формі діалогу з куратором суддівського корпусу паном Колліною.

З нашої сторони, як футбольним клубом Прем’єр Ліги, робиться усе, для того щоб відповідати вимогам та критеріям встановленими ФФУ та ПЛ. За рекордні строки нами було відбудовано стадіон «Авангард» у місті Ужгороді, підвищуємо рівень інфраструктури, регулярно сплачуємо необхідні внески —  в тому числі й на утримання корпусу арбітрів. На нашу думку, ми маємо повне право на доступ до інформації, щодо оцінювання роботи арбітрів в кожному матчі та їх критерії.

Ми неодноразово попереджали, що в разі продовження систематичності помилок арбітрів у сторону нашої команди ми будемо йти на крайні міри для відстоювання своїх прав та інтересів. Й тепер ми впевненні, що настав час до дій.

На даний момент ми маємо цілком обґрунтовані претензії до роботи бригад арбітрів у наступних матчах:

1.  «Черноморець» Одесса — «Говерла» Ужгород 3:2
2.  «Говерла» — «Зоря» Луганськ 0:1
3.   «Іллічівець» Маріуополь — «Говерла» 2:0
4.  «Говерла» — «Таврія» Сімферополь 2:1
5.  «Металург» Запоріжжя — «Говерла» 1:1
6.  «Волинь» Луцьк — «Говерла» 2:1

Як бачимо у даному переліку присутні не лише матчі в яких наша команда зазнала поразки, але й навіть переможні для нас ігри. Більш того, у нас абсолютно відсутні претензії до дій арбітрів у певних матчах де ми втрачали очки — наприклад  проти «Карпат», «Арсенала» та «Кривбасу» а також матчів проти грандів вітчизняного футболу. Напевно,  їм в матчах проти нашої команди допомога арбітрів поки що не потрібна.             

Шляхом простої математики можна порахувати, що у зв’язку із вищезгаданими помилками наш клуб не дорахувався мінімум п’яти  залікових пунктів й на даний момент знаходився б не в зоні вильоту.  Якщо у нашому футболі все ж  правила для всіх однакові, то просимо Вас належним чином відреагувати на даний лист. Адже ігнорування проблеми ніколи не приведе до її вирішення.

Ми вимагаємо,

1.  Надати нам інформацію щодо оцінок та висновків інспекторів даних матчів стосовно дій бригад арбітрів.

2.  Надати інформацію про санкції  стосовно арбітрів вище перерахованих матчів, та пояснень  — чому більшість з них вже в наступних турах продовжувала працювати?

3.  Публічного коментаря дій арбітрів в наведених матчах Куратора суддівського комітету ФФУ П\’єрлуї́джі Колліни.

4.  Публічних пояснень, по яким критеріям було допущено до обслуговування матчів ПЛ арбітра Костянтина Труханова, який регулярно припускається грубих помилок в тому числі в матчі Першої Ліги за участю ПФК «Севастополь»  — «Говерла» Ужгород?

У разі невиконання даних вимог, та ігнорування нашого листа Ми попереджаємо керівництво  ФФУ та ПЛ, телеканал «Футбол», а також керівництво команди «Ворскла» Полтава, що Ми відмовляємося проводити домашній матч проти полтавської «Ворскли», який має відбутися вже цієї п’ятниці.

У випадку наступного ігнорування наших вимог та відсутності гарантій об`єктивного та кваліфікованого арбітражу у наступних матчах Чемпіонату — нами буде прийняте принципове рішення про зняття команди з Чемпіонату України серед команд  Прем`єр Ліги.

З повагою, 

Олександр Шурфич,

Віце – президент ФК «Говерла»  Ужгород

 

fcgoverla.uz.ua

Погода