Першість Полтавщини - 16-10-2011, 08:10 - sasa 156

Градизьк готується до чемпіонства

Підходить до завершення чемпіонат області. Сьогодні трьома матчами розпочався 20 за ліком тур, в якому грали три головні претенденти на нагороди і усі вони здобули перемоги.

ФК «Пирятин» – «Темп» (Градизьк) – 0:3. «Без п’яти хвилин не чемпіон» градизький «Темп» грав на виїзді проти ФК «Пирятин» і впевнено здолав своїх опоентів з рахунком 3:0. У першому таймі підопічні тренера Сергія Плетіня ще якось трималися проти грізного суперника, пропустивши єдиного м’яча після влучного удару Кирила Смірнова. Після перерви була тотальна перевага гостей, які втілили її у проведені два голи. Авторами їх стали Вадим Воронченко і Сергій Зав’ялов. Щоб стати чемпіонами-2011 градизькому «Темпу» потрібно взяти у двох останніх турах лише одне очко (26 жовтня вдома з полтавською «Молоддю» і 30 жовтня у Гребінці).

«Локомотив» (Гребінка) – ФК «Миргород» – 4:0. У поєдинку лідера і аутсайдера сенсації не вийшло. Миргородці тримали свої ворота «сухими» до 31 хвилини. Саме у цей відрізок часу відкрив рахунок у матчі залізничник Артем Ясько і господарі почали лік забитим голам у цьому поєдинку. Потім автором другого забитого м’яча знову став Артем і знову на 31 хвилині, але вже другого тайму – 2:0. Під завісу зустрічі двома голами відзначився кращий бомбардир команди Валентин Шевченко. Гребінківська команда продовжує переслідувати у боротьбі за «срібло» чемпіонату лубенців. Попереду у підопічних тренера Сергія Симоненка два важких поєдинки – 23 жовтня у Дмитрівці проти місцевого «Колоса» і 30 жовтня вдома проти «Темпу» з Градизька.

ФК «Глобине» – ФК «Лубни» – 1:2. Це був центральний поєдинок 20 туру, від результату якого залежала доля нагород для підопічних тренера Анатолія Гришановича. Матч пройшов за переваги гостей, які відкрили рахунок вже на 15 хвилині – відзначився Василь Бараннік. Потім глобинці його зрівняли завдяки влучному удару Вячеслава Кувшинова. Після перерви лубенці дотиснули суперника і автором переможного забитого м’яча знову став нападник команди Юрій Хоменко. Це вже 17 за ліком гол Юрія у двадцяти матчах чемпіонських перегонів і він претендує на звання «Кращого бомбардира чемпіонату області-2011». Щоб здобути срібні нагороди змагань лубенцям потрібно 23 жовтня у Гадячі, де народився Анатолій Гришанович, не програти місцевій команді «Псел». Адже у останньому турі вони вдома «приймають» зіньківський «Колос»…

ДЮФШ ФК «Ворскла» – «Колос» (Кобеляки) – 3:0. Це був пропущений матч 17 туру, в якому минулої суботи в обласному центрі на полі стадіону «Лтава» домінували юні ворскляни. Як повідомив старший тренер юнацьких команд «Ворскли» Олександр Єжаков, у підопічних Володимира Букатова два мячі забив Максим Марусич і один раз відзначився Павло Панасенко. Юнацький склад «Колоса» взагалі не прибув на гру.