Стрічка новин - 25-08-2015, 04:08 - sasa 20

Грайте в найцікавіші спортивні онлайн ігри

Грайте в найцікавіші спортивні онлайн ігри

Тепер будь-яким спортом можна займатися онлайн. Влітку запросто можна кататися на лижах, а взимку грати в пляжний волейбол. Кожен може стати майстром в будь-якому виді змагань і навіть побити чужий рекорд.

Всі Олімпійські змагання доступні в будь-який час, а спортсменами стають відомі комп’ютерні персонажі, герої коміксів, серіалів, мультиків і знаменитості. Нехай спортивні онлайн ігри не допоможуть накачати прес і біцепси, але зате відгострять вашу реакцію, а це відмінна підготовка для початок реальної спортивної кар’єри. Тут ви також можете випробувати всі напрямки і вибрати спорт, яким хотіли б займатися по-справжньому. У симуляторах правила ідентичні справжнім, і це теж плюс. Але можна просто зосередитися на відпрацюванні окремих елементів, наприклад, пенальті.

Найпопулярніші, це спортивні ігри онлайн футбол. Його підносять в найрізноматніших  інтерпретаціях. Це класичний симулятор, де можна вдвох грати або поодинці проти команди ботів за реальними правилами. Грають у нього відомі футболісти: Губка Боб з морськими мешканцями, Скубі Ду, мишеня Міккі і багато інших.

Далі спорт ігри з м’ячем пропонують не менш затребувані напрями: баскетбол і волейбол, бейсбол, теніс, американський футбол. Герої тут теж різні, і буде весело поспілкуватися з ними під час занять спортом, який може виглядати як сучасний або перенести вас в різні епохи аж до кам’яного віку.

До інтелектуальних напрямків відносяться шахи, більярд, бридж, го, шашки, рендзю – аналог хрестиків-нуликів. Віддаючи перевагу розумових навантажень над фізичними, ви знайдете варіанти цих забав, але найкраще чергувати їх з активними напрямками.

Ще можна пограти в спортивні ігри наввипередки, тобто в гонки. Ось де роздолля і адреналін! Транспорт будь-якої конструкції доступний в розмаїтті: вантажівки, легковики, автобуси, трактори, мотоцикли з велосипедами, самокати, квадроцикли, човни, навіть космічні кораблі. Ганяти можна скрізь: на кільцевій дорозі, по місцевості з природними умовами, по місту і сільським трасах з перешкодами. Якщо вас занесе в космос, реактивні двигуни віднесуть вашу ракету увись так швидко, що зірки перетворяться на суцільну смугу. А якщо любите коней, вирушайте на скачки.

Зима підносить нові розваги, і тепер ви можете кататися на лижних трасах, розсікати на ковзанах льодове поле і грати в хокей, влаштовувати битву сніжками, стріляючи ними з гармати, скотитися на бобі і стати учасником біатлону.

Погода