Першість Полтавщини - 07-10-2011, 12:10 - sasa 170

Хет-трик Вячеслава Кувшинова приносить перемогу над \”Ворсклою\”

У чемпіонаті Полтавщини у когорті найсильніших зіграні три матчі. У двох з них фортуна посміхнулася сильнішим, а ось у третьому перемогли юнаки з Полтави.

28.09 «Молодь-Школа-інтернат № 1» – ФК «Пирятин» 1:2. Спочатку за обопільною згодою (щоб не грати «по грязюці) полтавська «Молодь-Школа-інтернат № 1» зустрілася з ФК «Пирятин» в рамках останнього 22 туру чемпіонату, яких відбудеться 29-30 жовтня. У впертій боротьбі перемогли біль досвідченіші підопічні тренера Сергія Плетіня. Два за пирятинців голи провів ветеран команди Андрій Медяник. За «Молодь» м’яч забив Станіслав Мокросноп.

05.10 ФК «Глобине» – ДЮФШ ФК «Ворскла» 3:2. Поєдинок у Глобиному пройшов напружено і цікаво за невеликої переваги досвідченіших господарів поля, які вже після першого тайму вели в рахунку 2:0 і обидва м’ячі забив Вячеслав Кувшинов. Після перерви гра пожвавішала і господарі «примудрилися» прпустити у свої ворота також два м’ячі. У юних ворсклян відзначилися голами Дмитро Кравченко і Вячеслав Потапенко. І лише за одну хвилину до фінального свистка невтомному Вячеславу Кувшинову вдається забити переможного м’яча – 3:2 на користь «Глобиного». Найближчої неділі на команду граючого тренера Валерія Чорноуса чекає «місцеве дербі» – ФК «Глобине» їде до Градизька…

05.10 «Колос» (Кобеляки) – «Молодь-Школа-Інтернат № 1» 0:3. Це був пропущений матч 9 туру і нехай читачі сайту не дивуються перемогою полтавських молодят над міцним середняком першої ліги. У поразці господарів є дві причини. Перша: наставники кобеляцької команди не змогли зібрати серед робочого тижня всіх гравців «Колоса» (гадаю, що оці «середтижневі ігри» не повинні бути у чемпіонаті області серед команд першої ліги, адже у більшості команд футболісти працюють або навчаються – це думка майже всіх наставників команд Полтавщини). Друга: автору цих рядків завжди подобалась своєю грою (крім, звичайно, грубощів на полі) молода полтавська команда на чолі з колишнім гравцем «Ворскли» Сергієм Ходирєвим, яка спроможна дати справжній бій любому з суперників. Так сталося і в Кобеляках, де послаблений «Колос» поступився 0:3 гостям, в яких голами відзначилися Станіслав Мокросноп, Віктор Мартьян і Віталій Жмурко.