Хокей - 03-10-2015, 09:10 - sasa 144

ХК \”Кременчук\” програв перший домашній матч \”Донбасу\”

2 жовтня у Кременчуці відбувся перший матч 2-го туру чемпіонату України з хокею, в якому ХК \”Кременчук\” програв \”Донбасу\” (Донецьк) – 1:4 (0:2, 0:2, 1:0).

Як наголосив на післяматчевій прес-конференції головний тренер кременчужан Дмитро Підгурський, у перших двох періодах його підопічні відверто \”мандражували\”. Тож у третьому періоді наставник перевів гру у три ігрові ланки, \”посадивши\” тих гравців, які не відповідали рівню цього матчу.

Про сам рівень матчу та вибух пристрастей свідчить той факт, що хокеїсти обох команд провели на лаві штрафників загалом 54 хвилини із 60 хвилин ігрового часу! Гравці ХК \”Кременчук\” мали 34 хвилини штрафу, а це – понад півтора періоди гри у меншості! У гравців \”Донбасу\” було 20 хвилин штрафу – рівно один період у меншості.

Крім того наші земляки пропустили першу швидку шайбу (на 1-й хвилині 10-й секунді), яка, без сумніву, визначила подальший хід матчу. Другу і четверту шайбу кременчужани пропустили у меншості, причому четверту шайбу – в абсолютній меншості (3х5). Лише на початку третього періоду (43:46) ХК \”Кременчук\”, граючи у більшості, зміг, як кажуть, \”розмочити\” рахунок – шайбу у ворота \”Донбасу\” закинув Ілля Коренчук після комбінації, в якій брали участь Володимир Романенко і Севастян Карпенко.

Статистика матчу

ХК \”Кременчук\” – \”Донбас\” – 1:4 (0:2, 0:2, 1:0)

2 жовтня, Кременчук, СК \”Айсберг\”, 500 глядачів

Судді: М. Урда, А. Корепанов, А. Серебряков.

\”Кременчук\”: Шевчук. В. Романенко – Акімов, Дегтярьов – Сірченко, Варивода – Жовнір, Качмар – Піддубний. Луговий – Карпенко – Петранговський, Коренчук – Чернишенко – Бойков, Мікулко – Костюк – Янішевський, Підгурський – Т. Гриценко – Лисак.

\”Донбас\”: Напненко. Петрухно – Катрич, Толстушко – Ігнатенко, Скрипець – Таран, Боєвих – Оксененко, Григор’єв. Кочетков – Варламов – Захаров, Бабинець – Буценко – Куцевич, Чердак – Кузьмик – Ромащенко, Свищев.

Шайби: 0:1 – Захаров (Буценко, Толстушко, 1:10), 0:2 – Бабинець (Буценко, Толстушко, 7:02 – у більшості), 0:3 – Варламов (Кочетков, Чердак, 25:53), 0:4 – Варламов (Кочетков, Чердак, 38:20 – більшість 5х3), 1:4. Коренчук (В. Романенко, Карпенко, 43:46 – у більшості)
Штраф: 34 – 20.

Сьогодні, 3 жовтня, у Кременчуці відбудеться другий матч 2-го туру чемпіонату України з хокею ХК \”Кременчук\” ― \”Донбас\”