Хокей - 04-10-2015, 08:10 - sasa 156

ХК \”Кременчук\” вирвав перемогу у \”Донбасу\” у третьому періоді

3 жовтня у Кременчуці відбувся другий матч 2-го туру чемпіонату України з хокею, в якому ХК \”Кременчук\” переміг \”Донбас\” (Донецьк) – 3:2 (0:1, 0:1, 3:0).

Після двох періодів наші земляки програвали – 0:2 і, здавалося, що й другий матч завершиться перемогою гостей. Однак у третьому періоді ХК \”Кременчук\” переломив хід гри, закинув у ворота суперників 3 шайби й здобув надважливу перемогу – 3:2.

Статистика матчу

3 жовтня, Кременчук, СК «Айсберг», 600 глядачів.

Судді: М. Урда, А. Корепанов, А. Серебряков

ХК \”Кременчук\”: Шевчук. В. Романенко – Акімов, Дегтярьов – Сірченко, Варивода – Жовнір, Піддубний – Качмар. Коренчук – Карпенко – Лисюк, Луговий – Костюк – Бойков, Підгурський – Чернишенко – Янішевский, Мікулко – Т. Гриценко ― Комарницкіс.

\”Донбас\”: Напненко. Петрухно – Катрич, Толстушко – Ігнатенко, Скрипець – Таран, Оксененко – Боєвых, Григор\’єв. Кочетков – Варламов – Чердак, Бабинець – Буценко – Захаров, Куцевич – Кузьмик – Ромащенко, Свищев.

Шайби: 0:1 – Варламов (Кочетков, Петрухно, 6:13), 0:2 – Буценко (Бабинець, Куцевич, 24:41), 1:2 – Підгурський (Янішевский, Чернишенко, 49:19), 2:2 – Костюк (Коренчук, 52:26), 3:2 – Карпенко (Бойков, 58:39).

Штраф: 20 – 16

Результати інших матчів 2-го туру: \”Білий барс\” (Біла Церква) – \”Компаньйон\” (Київ) – 2:0, 5:1, \”Дженералз\” (Київ) – \”Витязь\” (Харків) – 5:0, 5:1, \”Рапід\” (Київ) – \”Юність\” (Харків) – 10:3, 4:2.

Становище команд: \”Донбас\”, \”Рапід\”, \”Дженералз\” – по 9 очок, ХК \”Кременчук\”, \”Витязь\”, \”Білий барс\” – по 6 очок, \”Компаньйон\” – 3 очка, \”Юність\” – 0 очок.
У 3-му турі ХК \”Кременчук\” також на своєму майданчику прийматиме \”Білий барс\” (Біла Церква) – 9 і 10 жовтня.