Хокей - 17-11-2015, 08:11 - sasa 34

ХК \»Кременчук\» \»всуху\» програв \»Дженералз\»

16 листопада у Кременчуці у першому матчі 8-го туру першого етапу чемпіонату України з хокею у матчі лідерів ХК \»Кременчук\» програв \»Дженералз\» (Київ) — 0:4.

У першому періоді кременчужани пропустили 2 шайбу, другий період був нічийним (0:0), у третьому — знову дві шайби побували у воротах господарів майданчика. Це було протистояння не лише лідерів чемпіонату, а й гравців національної збірної України, в якій грає ціла група кременчужан і киян. Цього разу перемогу \»Дженералз\» якраз і принесла надійна гра київських \»збірників\». А ось кременчуцькі \»збірники\» залишилися у цій грі на \»голодному пайку\», не змігши закинути жодної шайби.

У ХК \»Кременчук\» був шанс очолити турнірну таблицю чемпіонату України, адже перед матчем з киянами наші земляки відставали від \»Дженералз\» тільки на 1 очко. Поразка різко змінила ситуацію — тепер ХК \»Кременчук\» може переміститися на 3-є місце. Станом на 16 листопада становище трійки лідерів було таким: \»Дженералз\» (Київ) — 40 очок, ХК \»Кременчук\» — 36 очок, \»Донбас\» (Донецьк) — 35 очок і одна гра у запасі.

17 листопада у Кременчуці відбудеться другий матч 8-го туру ХК \»Кременчук\» ― \»Дженералз\».