Першість Полтавщини - 29-08-2015, 09:08 - sasa 270

Хто зупинить Рокиту?

Триває чемпіонат Полтавщини з футболу серед команд вищої ліги. У суботу були зіграні три матчі. Команда \”Рокита\” після впевненої перемоги над лубенцями ще більше зміцнила свої лідируючі позиції.

ФК \”Рокита\” – ФК \”Лубни\” – 3:0 (3:0)
Чемпіонат області. Вища ліга. 14 тур. Рокита. Стадіон \”Маяк\”. +29С. 122 глядачі.
Судді: В. Чернишов, А Звягінцев, Б. Пащенко (усі – Кременчук). Делегат-інспектор: В. Олексенко (Миргород).
\”Рокита\”: Голуб (Гирка, 87), Ткаченко, Гориславець, Тарганчук, Корнійчук, Щочка (Бондаренко, 69), М. Полтавець (О. Полтавець, 60), О. Семука (Василенко, 54), Манасян (Козлов, 46), Гребінюк (Карась. 52), Р. Семука (Словак, 54). Тренер: А. Северин.
Лубни\”: Сидорець, Захарченко (Романенко, 72), Загоруйко (Кравчун, 49), Печарський (Мандрика, 18), Сергієнко (Мисник, 46), Бакланов, Клименко (Тупоровський, 60), Петришин, Шпигун, Алексєєнко, Власенко. Тренер: А. Гришанович.
Голи: Манасян (8), Гребенюк (11), Р. Семука (31)

Гості знітилися після двох швидких голів вже на початку поєдинку – зусиллями Арсена Манасяна і Олександра Гребінюка. А наприкінці першого тайму лубенці отримали \”ляпаса\” від ветерана гостей Романа Семуки – 3:0. Цей рахунок втримався до фінального свистка.

\”Динамо\” (Решетилівка) – \”Колос\” (Кобеляки) – 2:1

У напруженому поєдинку динамівці Сергія Ягодовського зуміли вдома перемогти аутсайдерів чемпіонату з рахунком 2:1. У переможців голами відзначилися Артем Гришин і Петро Ротань.

ФК \”Глобине\” – \”Фламінго\” (Комсомольськ) – 1:0

В одному з ключових поєдинків другого кола зустрілися у футбольному райцентрі Глобине два \”непримеримих\” суперника. І у цьому запеклому поєдинку все вирішив один єдиний гол, проведений гравцем господарів Андрієм Міняйлом на останніх хвилинах матчу.