Новини - 06-06-2009, 03:06 - Націоналіст 13

Ярошенко залишає \”Ворсклу\”

Ярошенко залишає \”Ворсклу\”
До Полтави \”біло-зелені\” повернуться 27 червня. Не виключено, що тренерський штаб надасть підопічним декілька днів відпочинку, після чого на клубній базі почнеться фінішний етап підготовки до сезону, який для \”Ворскли\” стартує матчем з \”Динамо\” за Суперкубок України (швидше за все, ця гра відбудеться 11 липня).
Команду залишає орендований у \”Шахтаря\” півзахисник Костянтин Ярошенко. У Полтаві в нього, як говорять, не пішло, і він, порадившись з Павловим, ухвалив рішення залишити колектив. А ось з новачками ясності немає. Переговори з потенційними новобранцями ведуться, але всі питання знаходяться у стадії обговорення.
Переможці Кубка України виходять з відпустки одними з перших в Прем\’єр-лізі. Вже 13 червня \”Ворскла\” збереться в Ялті, де пройде підготовчий збір.
Наставник полтавчан Микола Павлов за доброю традицією запросив футболістів до Криму разом з їхніми сім\’ями, які знаходитимуться в Ялті перший тиждень зборів. В цей час ворскляни, як правило, проводять по одному тренуванню в день, а вже в другій частині підготовчого етапу піде серйозна і важка робота.

 Газета \”Команда\”

Погода