Хокей - 21-11-2015, 03:11 - sasa 105

\”Кальвадос\” грає на два фронти у відкритому чемпіонаті Харківської області

\”Кальвадос\” грає на два фронти у відкритому чемпіонаті Харківської області

ХК \”Кальвадос\” (Полтава) продовжує свої виступи у відкритому чемпіонаті Харківської області з хокею в АХЛ (Асоціації хокеїстів любителів) одразу у двох дивізіонах – \”Любитель\” і \”Прем\’єр\”.

У дивізіоні \”Любитель\” (11 команд) полтавці зіграли вже свій 6-й матч, в якому програли ХК \”Атлант\” (Харків) – 2:3. Тут ХК \”Кальвадос\” має 2 перемоги і 4 поразки. В окремому заліку команд у конференції \”Айсхол Дафі\” (5 команд) полтавці посідають 5-е місце, а у загальному заліку дивізіону \”Любитель\” (дві конференції – \”Айсхол Дафі\” і \”Салтівський лід\”) ХК \”Кальвадос\” поки що йде 9-м серед 11-ти команд, більшість із яких мають на один-два зіграних матчів більше від полтавців. Наступний матч у цьому дивізіоні ХК \”Кальвадос\” зіграє у Харкові 29 листопада з місцевим ХК \”Місто\”.

У той же час ХК \”Кальвадос\” щойно вже встиг дебютувати в іншому дивізіоні АХЛ – \”Прем\’єр\” (5 команд). Тут у першому матчі полтавці програли ХК СМК (Харків) – 4:8, це вже третя перемога поспіль хокеїстів команди Салтівського м\’ясокомбінату. Наступний матч у дивізіоні \”Прем\’єр\” полтавці зіграють у Харкові 25 листопада із ХК \”Союз\”, який уже встиг здобути дві перемоги над: ХК \”Витязь\” – 4:3 і ХК \”Яструби\” ― 6:1.

Дмитро В\’ЮНИЦЬКИЙ

Погода