Хокей - 21-11-2015, 03:11 - sasa 45

\»Кальвадос\» грає на два фронти у відкритому чемпіонаті Харківської області

\»Кальвадос\» грає на два фронти у відкритому чемпіонаті Харківської області

ХК \»Кальвадос\» (Полтава) продовжує свої виступи у відкритому чемпіонаті Харківської області з хокею в АХЛ (Асоціації хокеїстів любителів) одразу у двох дивізіонах — \»Любитель\» і \»Прем\’єр\».

У дивізіоні \»Любитель\» (11 команд) полтавці зіграли вже свій 6-й матч, в якому програли ХК \»Атлант\» (Харків) — 2:3. Тут ХК \»Кальвадос\» має 2 перемоги і 4 поразки. В окремому заліку команд у конференції \»Айсхол Дафі\» (5 команд) полтавці посідають 5-е місце, а у загальному заліку дивізіону \»Любитель\» (дві конференції — \»Айсхол Дафі\» і \»Салтівський лід\») ХК \»Кальвадос\» поки що йде 9-м серед 11-ти команд, більшість із яких мають на один-два зіграних матчів більше від полтавців. Наступний матч у цьому дивізіоні ХК \»Кальвадос\» зіграє у Харкові 29 листопада з місцевим ХК \»Місто\».

У той же час ХК \»Кальвадос\» щойно вже встиг дебютувати в іншому дивізіоні АХЛ — \»Прем\’єр\» (5 команд). Тут у першому матчі полтавці програли ХК СМК (Харків) — 4:8, це вже третя перемога поспіль хокеїстів команди Салтівського м\’ясокомбінату. Наступний матч у дивізіоні \»Прем\’єр\» полтавці зіграють у Харкові 25 листопада із ХК \»Союз\», який уже встиг здобути дві перемоги над: ХК \»Витязь\» — 4:3 і ХК \»Яструби\» ― 6:1.

Дмитро В\’ЮНИЦЬКИЙ

Погода