Футбол Полтавщини - 18-05-2014, 06:05 - sasa 197

«Арсенал-Київщина» (м. Біла Церква) – ФК «Карлівка» (м. Карлівка) – 1:0 (1:0)
34 тур. 17.05.14 р. 18.00, + 17 Со, м. Біла Церква, стадіон «Трудові резерви», 200 глядачів. Дощ, наприкінці гри – ливень.
Гол: Швець (7 хв.).
Арбітр: Кальонов Олександр (м. Львів).
Асистенти арбітра: Дарійчук Сергій (Чернівецька обл.), Вашкевич Юрій (м. Чернігів).
4-й арбітр: Арановський Віктор (м. Київ).
Спостерігач арбітражу: Ольшанецький Василь (м. Івано-Франківськ).
«Арсенал-Київщина»: 23.Прокопенко, 7.Костюченко, 6.Желюк, 5.Ткачук – кап. ком., 15.Петрук, 17.Запорожець (10.Катрюк, 58 хв., 18.Горобець, 90 хв.), 14.Кизилатеш, 8.Тутаров (4.Маринчук, 31 хв.), 21.Швець, 9.Омельянов (11.Сокол, 80 хв.), 22.Пилипенко.
Запасні: 1.Русан, 16.Лебединський, 13.Куба.
Головний тренер: Фещенко Євген.
ФК «Карлівка»: 1.Бурдейний, 15.Мануляк, 2.Ільчиш, 4.Писаренко, 3.Демчук, 9.Масюк кап. ком., 7.Гулович, 11.Щекальов (18.Савенков, 83 хв.), 10.Петришин, 13.Марусич, 17.Шаповал.
Запасні: 32.Караван, 19.Шийка, 5.Клименко.
В. о. головного тренера: Лукаш Сергій.
Попередження: Тутаров (11 хв.), Пилипенко (77 хв.), Петрук (85 хв.) – Марусич (90+3 хв.).
Вилучення: Демчук (87 хв.) – ФК «Карлівка».

Якщо у матчах попередніх двох турів карлівчани зазнавали більш, ніж закономірних поразок від набагато досвідченіших земляків-суперників із комсомольського «Гірника-Спорт» і кременчуцького МФК «Кремінь», то мінімальну поразку у звітному поєдинку можна пояснити лише нехваткою досвіду. Саме його відсутність завадила Дмитру Шаповалу на 71-й хвилині використати стовідсоткову нагоду для взяття воріт (у межах воротарського майданчика нападнику залишалося лише підставити ногу). Свідченням цього є й груба гра Владислава Демчука, а також зовсім необов’язкове попередження В’ячеслава Марусича в уже компенсований арбітром час (на жаль, для півзахисника воно стало четвертим). Молоді гравці явно підвели партнерів, поставивши команду в дуже скрутне становище в наступному виїзному поєдинку на Одещину до міста Овідіополь.

Долю ж матчу вирішив швидкий м’яч, забитий уже на 7-й хвилині після передачі з лівого флангу. Захисники гостей, залишивши на самоті двох гравців «Арсеналу», дозволили Артему Швецю метрів із десяти спокійно розпорядитися м’ячем. Господарі мали ще пару моментів, щоб відзначитися, але надійно зіграв Ярослав Бурдейний, а в одному з епізодів (31-а хв.) його підстрахував Максим Ільчиш. Наші земляки провели кілька небезпечних контратак, але, по-справжньому, гольових моментів (за виключенням того, що трапився на 71-й хв. поблизу воріт «Арсеналу») не створили. Запам’ятався рейд В’ячеслава Марусича на 16-й хвилині, але, намагаючись у карному майданчику обіграти увесь захист «гармашів», півзахисник опинився з м’ячем за лінією воріт. Небезпечно атакував В’ячеслав і на 82-й хвилині. Протягом гри суперники, враховуючи якість мокрого після дощу газону, загрожували воротам один одного переважно ударами з середньої й далекої відстані. Двічі (на 13-й і 34-й хвилинах) з-за меж штрафного майданчика підступно пробивав Владислав Петришин. Спочатку – трохи невлучно, а в другому випадку переможцем вийшов Вадим Прокопенко, який витягнув м’яч із дальнього нижнього кута. У першому таймі глядачі стали свідками сейву й у виконанні голкіпера карлівчан, який перевів м’яч на кутовий після потужного удару Володимира Тутарова метрів із двадцяти п’яти. Після відпочинку картина гри не змінилася. На 56-й хвилині після пострілу Романа Запорожця м’яч просвистів над поперечиною, а на 78-й – Ярослав Бурдейний упорався й із ударом Дениса Маринчука.

Тож, реванш не відбувся (нагадаємо, що в матчі першого кола у Карлівці «каноніри» також святкували перемогу – 2:1), хоча, цього разу справедливішим результатом була б нічия.

Матч наступного 35-го туру, ігри якого проходитимуть 22-23 травня, підопічні Сергія Лукаша пропускають. У домашньому поєдинку їм буде зараховано технічну перемогу над хмельницьким «Динамо». А в 36-му турі карлівчани зіграють на виїзді в місті Овідіополь (Одеська область), де 27 травня зустрінуться із місцевою командою «Реал Фарма».