МФК Кремінь - 14-07-2012, 07:07 - sasa 151

\”Карлівка\” стартує з перемоги, а \”Кремінь\” з поразки

14 липня ще дві команди Полтавщини стартували в турнірі команд другої вітчизяної ліги

\”Полтава-2-Карлівка\” у Полтаві на стадіоні \”Локомотив\” приймала \”Макіїввугілля\”, яке минулого сезону в групі \”Б\” другої ліги посіла останнє місце. До речі, в цій команді грає колишній ворсклян та гравець національної збірної України Едуард Цихмейструк. Доля матчу вирішилася ще в першому таймі. Два влучні удари Сергія Гриценка на 27 та 29-й хвилинах принесли першу перемогу полтавсько-карлівській команді. Успіх закріпив Марченко, який на 78-й хвилині реалізува пенальті – 3:0.

А ось ще одна команда нашої області і один із претендентів на підвищення в класі – \”Кремінь\” свій стартовий поєдинок програв. Команда Юрія Чумака поступилася вдома новокаховській \”Енергії\” – 0:1.