Футбол Полтавщини - 02-04-2014, 11:04 - sasa 71

Карлівка зіграє з юнаками Ворскли

Карлівка зіграє з юнаками Ворскли

Минулої суботи гравці ФК «Карлівка» у Дніпродзержинську провели свій стартовий поєдинок весняної частини змагань серед команд другої ліги, а наступний календарний матч підопічні Сергія Лукаша зіграють 13 квітня. У матчі 28 туру вони прийматимуть одного з претендентів на підвищення в класі – криворізький «Гірник».

Матчі ж чергових двох турів, що відбудуться 5 і 9 квітня, карлівчани пропускають. Спочатку згідно календаря, а потім у зв’язку з відмовою від подальшої участі у змаганнях миколаївської «Енергії», яка разом із горностаївським «Миром» вийшла зі складу членів ПФЛ (нагадаємо, що наприкінці минулого року це зробило й хмельницьке «Динамо»).

У період вимушеної двотижневої паузи карлівчани запланували кілька спарингів, перший із яких відбудеться вже сьогодні, 2 квітня. Їхнім суперником будуть футболісти полтавської «Ворскли»-U19. Гра відбудеться на НТБ ФК «Ворскла», що розташована на території полтавського автоагрегатного заводу. Початок гри о 15.00.

 

Цікаво, що підопічні Олександра Омельчука у турнірі юнацьких команд пропускають матч 7 туру через те, що Арсенал знявся зі змагань. Тому подібний матч стане корисним для молодих ворсклян.

До речі, станом на 1 квітня середній вік гравців ФК «Карлівка» становить 19 років і 3 місяці. Тож, на нас чекає цікавий безкомпромісний двобій ровесників.

Андрій ГОНЧАРЕНКО,

прес-аташе ФК «Карлівка»

Погода