Новини - 24-09-2010, 12:09 - sasa 24

Кемерилов: три медалі чемпіонату світу

Кемерилов: три медалі чемпіонату світу

У польському місті Познань завершився 4-й університетський (студентський) чемпіонат світу з веслування на байдарках і каное.

У цьому турнірі полтавець Денис Камерилов (цьогорічний чемпіон світу серед молоді) у складі студентської збірної України виступив по повній програмі. Наш земляк веслував у всіх шести фіналах програми, в яких брав участь — у трьох фіналах на каное-двійці і у трьох фіналах на каное-четвірці. У Познані Камерилов завоював три медалі студентського чемпіонату світу: 1 срібну і 2 бронзові.

Протягом останнього дня змагань полтавець тричі сходив на п\’єдестал пошани. Спочатку Денис Камерилов разом з Віталієм Вергелесом завоювали \»бронзу\» у фінальній гонці на каное-двійці на дистанції 500 метрів з результатом — 1 хвилина 45,960 секунди. Тут вони лише 1,268 секунди програли переможцям — румунам і менше секунди срібним призерам — угорцям. Через кілька годин збірна України на каное-четвірці (Віталій Вергелес, Денис Камерилов, Костянтин Мельничук і Борис Сажай) також стала бронзовим призером на тій же дистанції — 500 метрів. У фіналі українці фінішували з часом — 1 хвилина 37,114 секунди, програвши тільки \»четвіркам\» з Румунії та Угорщини. А в останній гонці 4-го чемпіонату світу серед студентів — на каное-четвірці на спринтерській дистанції 200 метрів полтавець разом зі своїми товаришами по збірній Україні виборов срібну медаль. У фіналі наш екіпаж фінішував з результатом — 35,795 секунди, пропустивши вперед себе (з мінімальним \»дефіцитом\» лише у 0,652 секунди) тільки студентів Росії. Ще у трьох фіналах у Познані Денис Камерилов стабільно займав четверті місця: на каное-двійці та четвірці — на 1000 метрів і на каное-двійці — на 200 метрів.

Погода