Новини - 27-09-2010, 01:09 - sasa 165

ХК \”Кременчук\”: є друга перемога

І в другому матчі Кубку Чорного моря команда з Кременчука здобула перемогу.

Вже наступного дня після стартової перемоги ХК “Кременчук” мав знову зустрітися з одеситами. На цей раз суперником став менш титулований клуб – ХК “Катран”. Та незважаючи на свій статус одесити вже на 25-й (!) секунді відкрили рахунок. Автором шайби став Сагайдак. До середини періоду кременчужани змогли відігратися зусиллями Мазура, а на перерву пішли ведучи в рахунку 2:1. У другому періоді наші земляки збільшили оберти і довели свою перевагу до трьох шайб, а у заключній третині матчу довершили розгром. У підсумку 8:2 – друга поспіль перемога на турнірі, яка стала приємним подарунком  на день народження для голкіпера Олексія Короткого.

ХК “Кременчук” виступав у такому складі: 1.Короткий,  3.Десятніков, 5.Олійник, 7.Сердюк, 9.Скритський, 15.Савицький, 16.Мазурець В., 24.Смирнов, 25.Мазур, 77.Мазурець Г. По двічі у нашій команді відзначилися Мазур та Скритський, а ще по шайбі закинули Олійник, Смирнов, Геннадій та Володимир Мазурець.