Хокей - 23-01-2011, 10:01 - olegda 40

Хокейні баталії в Кобеляках

Хокейні баталії в Кобеляках

alt

Всім відомо, що хокей в нашій державі переживає далеко не солодкі часи. З цим важко не погодитися, але вже ж таки потроху на ентузіазмі деяких людей найшвидший вид спорту починає вставати на ноги.
Як приклад можна навести Кобеляцький край, де останніми роками хокей отримав друге життя.
Незважаючи на різні проблеми, незгоди та кризи в Кобеляцькому районі слава Богу ще залишилися патріоти хокейної справи, яким цікаво поганяти шайбу вихідного дня (\»була б погода — ми б і ночами грали\») цим самим згадати свою молодість та показати всім, що в них \»є ще порох у порохівницях\».
Саме такі люди зібралися обідньої недільної пори на такому собі хокейному майданчику в Кобеляках, щоб провести товариську зустріч між хокейними колективами з Кобеляк та села Комендантівка.
Гравці команд вже далеко не молоді,але це не зупиняє 40-50-літніх чоловіків хоч на годину забути незгоди та повністю зануритися в баталії найшвидшої гри в світі.
Гра викликала аншлаг серед жителів району. Хоча слід зазначити, що для Кобеляцького хокею цифра в 150 вболівальників — звичне явище. За показником відвідувальності однієї гри місцевими жителями хокейні матчі вже порівнялися з футбольними матчами головної команди Кобеляччини — \»Колоса\».
Перед зустріччю практично всі вболівальники віддавали перевагу команді з Комендантівки. В результаті сільські хокеїсти підтвердили реноме лідерів районного хокею, розгромивши команду з районного центру з рахунком 10:0 (4:0, 1:0, 6:0).
Але як зазначив один з вболівальників після матчу:\»Рахунок в подібних зустрічах не має аж ніякого значення. Головне — хокей!\»

Погода