Першість Полтавщини - 03-06-2013, 09:06 - sasa 231

Кобеляки нарешті \”прорвало\”

У сьомому турі чемпіонату області серед команд першої ліги група «Б» було забито 13 м’ячів. Відзначимо, нарешті, перемогу кобеляцького «Колосу», та ще й на виїзді!

Підопічні знаного на Полтавщині футбольного фахівця Віктора Детюка з Кобеляк вдало завершили футбольний вояж чергового туру чемпіонату Полтавщини з футболу. Гості легко «розправилися» у Котельві з місцевим «Маяком» – 3:0. У переможців забитими м’ячами відзначилися Володимир Борсало (два) і Олег Галаган. Юнаки: 1:0.

Напружено пройшов поєдинок у Первозванівці, де місцева «Вікторія» приймала лідера групи команду «Нива» (Кошманівка). Господарі першими відкрили рахунок – відзначився чудовим голом Сергій Ходенко. Ще у першому таймі гостям вдалося зрівняти лік голам у матчі – 1:1. М’яч забив Андрій Михайленко. Весь другий тайм точилася боротьба, в якій деяку перевагу мали гості. Але цей поєдинок завершився справедливою нічиєю – 1:1. Юнаки: 7:1.