Новини - 19-09-2012, 09:09 - olegda 63

Кобеляки зустріли героїв

Кобеляки зустріли героїв

У середу, 19 вересня в міському будинку культури м. Кобеляки пройшли урочисті заходи зустрічі команди місцевих спортсменів, які успішно виступили на чемпіонаті світу з армспорту в м.Сан-Вінцента (Бразилія).

 

\"\"

 

У міському будинку культури у середу було ніде яблуку впасти. Люди з усього району зібралися в цей день тут, аби привітати земляків – спортсменів з успішним виступом на 34-му Чемпіонаті світу з амспорту, який пройшов в бразильському місті Сан-Вінцента.

Кобеляччину на найвищому за рангом світовому турнірі представили Артем Письмак (майстер спорту з армспорту України), Вікторія Парагіна (кандидат у майстри спорту) та Марина Шуліка (кандидат у майстри спорту). Приємно, що кобеляччани не залишилися без нагороди. За підсумками турніру Артем Письмак став срібним призером.

Артем Письмак:

 

— Напевно в жодній країні світу так не зустрічають, як тут. Нам випала честь захищати кольори нашої країни, тому ми вирушали на ці змагання як на бій. Чесно кажучи я переживав, але не за себе, а за дівчат. Ми, якщо враховувати переїзд та переліт, подолами близько 25 тисяч кілометрів. Діставшись до місця проведення змагань ми отримали певні непередбачувальні емоції. На параді відкриття, де були представлені 42 країни-учасниці змагань, мені доручили нести табличку із написом «Україна».

Насправді я тоді не розумів, чому з 34-х представників нашої збірної така честь дісталася саме мені. Було сильне хвилювання, але воно переросло у спортивну злість, коли змагання розпочалися.

 

Дівчата змагалися із суперницями, які були на 3-4 роки за них старші, тому їм було не легко боротися, але вони вистояли. Не вистачило сили та досвіду, щоб прорватися на п’єдестал, але четверте місце для мене, як для тренера – це надзвичайний результат. На останок я хочу подякувати всім тим людям, які допомогли нам стати частиною цього спортивного свята та підтримували нас.

Олег ДУБИНА


Погода