Колишній хавбек Ворскли підписав контракт із Говерлою
Ужгородська Говерла внесла в заявку на сезон півзахисника Дмитра Єременка, який виступатиме в команді В\’ячеслава Грозного під шостим номером.
25-річний Єременко починав професійну кар\’єру в Волині, з якої в 2007-му році перейшов до Динамо. Але за три роки потрапити в першу київську команду півзахиснику так і не вдалося. У 2010-му Дмитро змінив Динамо на запорізький Металург, з якого перейшов до харківського Металіста. З команди Мирона Маркевича пішов в оренду до Ворскли (у сезоні 2012/13 провів за біло-зелених 8 матчів та забив 1 гол) і чеський Богеміанс. Минулий сезон починав у донецькому Олімпіку, але навесні опинився в білоруському Слуцьку, – повідомляє UA-Футбол.
У складі юнацької збірної України вигравав чемпіонат Європи 2009-го року.
вологість:
тиск:
вітер: