Хокей - 12-03-2011, 05:03 - sasa 51

\»Кременчук\» розпочинає з перемоги

\»Кременчук\» розпочинає з перемоги

Відмовившись від участі у другому етапі Кубку Чорного моря, ХК “Кременчук” вирішив  не гаяти час і став одним з організаторів нового турніру – кубку ТМ ’’Александрия-БЛиГ’’.

 

Змагання проходять при підтримці Федерації хокею України та спільно з федераціями хокею Дніпропетровської та Миколаївської області.  Участь у турнірі беруть кращі команди південного та центрального регіонів нашої країни, розподілені на дві групи. До групи “Центр”, матчі якої приймає Дніпропетровськ, входять ХК “Кременчук”, ХК “Запоріжжя”, ХК “Криворізькі яструби”, ХК “Дніпровські пірати” та ХК “Придніпровськ”. У групі “Південь” (м. Миколаїв) зіграють між собою ХК “Одеса”, ХК “Одеські ведмеді”,  миколаївські ХК “Оріон” та “Гольфстрім”, а також “Мустанги” з Кіровограду.

У першому матчі турніру  “Криворізькі яструби” перемогли “Дніпропетровських піратів” 3:2. ХК “Кременчук” не мав проблем з командою із Запоріжжя 9:3. Голами у складі наших земляків відзначилися Сергій Мазур-2, Євген Нагирняк-2, Володимир Дзюба, Герман Десятников, Артем Скрицький, Геннадій Мазурець і Олександр Лозовський. У групі “Південь” в одеському дербі сильнішими виявилися хокеїсти ХК “Одеси” 8:5.

Склад команди ХК Кременчук:  

Голкіпери: Олексій Короткий №1 и Володимир Шибашов №29.
Захисники: Олександр Савицький №55, Анатолій Нагирняк №13, Герман Десятников №3, Володимир Грицан №12, Володимир Дзюба №22, Павло Матусевич №6, Ігор Сердюк №7, Григорій Смирнов №76
Нападники: Артем Скрицький №9, Сергій Мазур №25, Олександр Лозовський, №11, Андрій Смирнов №24, Володимир Олійник №5, Юрій Яцуха №99, ВалерІй Рижков №33, СергІй Кумейський №2, Євген Нагирняк №16, Геннадій Мазурець №77, Володимир Мазурець №15.

Володимир ХОМІЧ

Погода